Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MAIL OD LOCKERZ [ANG-PL] Prosba - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: MAIL OD LOCKERZ [ANG-PL] Prosba (/Temat-MAIL-OD-LOCKERZ-ANG-PL-Prosba-941)

Strony: 1 2


MAIL OD LOCKERZ [ANG-PL] Prosba - d4ri0s3k - 16-01-2010 11:07

Wiitam. Mam mala prosbe. Prosze o przetlumaczenie pewnego maila od lockerz. Smile Dodam, iz dostalem go po okolo 2miesiacach bycia Z-Listerem...

Dear Lockerz Member:

Congratulations on becoming a Z-Lister. You are now a member of a very exclusive group of cool, hip, in-the-know trendsetters who have discovered Lockerz very early. For that, you get lots of benefits, including a free Lockerz t-shirt, which we shipped earlier today.
If you live in the US, you should receive your Z-List T-shirt within one week. If you live outside the US, you should receive your Z-List T-shirt within three weeks.

Please note, there are no tracking numbers. This is the only email you will receive from Lockerz about your Z-List T-shirt.

Thanks for being a Lockerz member and for achieving Z-list status. Keep earning PTZ so that you're ready to redeem next time we re-launch PTZ Place.

Sincerely,



The Lockerz Crew
Lockerz is not responsible for shirts that might be sent to addresses that were not accurately provided to Lockerz. Lockerz is not responsible for shirts sent to non-US addresses that, in very rare instances, might get held up at customs.

Tylko prosze nie wrzucac w translator i wklejac tutaj, bo tak tez moge zrobic... Dzieki z gory.


RE: MAIL OD LOCKERZ [ANG-PL] Prosba - Alcor - 16-01-2010 11:23

Drogi użytkowniku lockerz:

Gratulujemy zostania z-listerem. Jesteś teraz członkiem bardzo wyjątkowej grupy o czym wiedzą już twórcy trendu, którzy odkryli Lockerz bardzo wcześnie. Dlatego otrzymujesz wiele korzyście w tym również koszulkę Lockerz.

Wysłaliśmy twoją koszulkę w ubiegłym tygodniu. Jeśli już ją otrzymałeś, to proszę zignorować tego e-maila.

Jeśli jej nie otrzymałeś, to na pewno dojdzie za jakiś czas. Jeżeli mieszkasz w USA to powinieneś dostać koszulkę w ciągu dwóch tygodni od jej wysłania. Jeśli mieszkasz poza USA to w ciągu czterech tygodni.

Proszę zauważ, że nie zostawiamy żadnych numerów. To jest jedyny e-mail, który otrzymasz od lockerz o twojej koszulce.

Dzięki za bycie członkiem Lockerz i otrzymania statusu Z-List. Nie przestawaj zbierać ptz, aby coś zamówić w następnym restocku.

Z wyrazami szacunku,
Ekipa Lockerz

Lockerz nie jest odpowiedzialny za koszulki które zostały wysłane do błędnie podanych adresów. Lockerz nie odpowiada za koszulki wysłane poza USA, a które zostały zatrzymane przez urząd celny, choć zdarza się to bardzo rzadko.


RE: MAIL OD LOCKERZ [ANG-PL] Prosba - Mathis K - 16-01-2010 11:34

hehe tez czekam na takiego maila;]


RE: MAIL OD LOCKERZ [ANG-PL] Prosba - krysho5 - 16-01-2010 11:47

no.... ja tez czekam Sad


RE: MAIL OD LOCKERZ [ANG-PL] Prosba - Szymik - 16-01-2010 11:58

Czekam.....


RE: MAIL OD LOCKERZ [ANG-PL] Prosba - Aja - 16-01-2010 11:59

ciekawe od czego to zalezy ile sie czeka niektorzy czekaja duzo dluzej niz inni..


RE: MAIL OD LOCKERZ [ANG-PL] Prosba - Alcor - 16-01-2010 12:19

To jest temat do tłumaczenia, a nie nabijania sobie postów typu "czekam", "ja też czekam". :>


RE: MAIL OD LOCKERZ [ANG-PL] Prosba - cubi - 16-01-2010 13:54

tez bym chcial otrzymac takie posta ze wysylaja mi juz koszulke Sad


RE: MAIL OD LOCKERZ [ANG-PL] Prosba - Marello - 16-01-2010 14:12

To jest ostatni raz kiedy nie warnuje za bezczelny spam. Ogarnijcie się to jest temat z tłumaczeniami !


RE: MAIL OD LOCKERZ [ANG-PL] Prosba - cubi - 16-01-2010 19:03

ja wlasnie dzisiaj tez dostalem takiego samego maila jestem ciekaw czy wyslali mi koszulke tydzien temu tak jak tam pisze Smile