Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube czym nabijać wyświetlenia PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Youtube czym nabijać wyświetlenia PPA (/Temat-Youtube-czym-nabijac-wyswietlenia-PPA-94069)

Strony: 1 2 3 4


Youtube czym nabijać wyświetlenia PPA - fenri95 - 11-07-2014 23:55

Jakie serwisy są teraz do nabijania wyświetleń youtube?


RE: Youtube czym nabijać wyświetlenia PPA - ZbysiuK - 12-07-2014 02:31

AddMeFast Smile


RE: Youtube czym nabijać wyświetlenia PPA - Klin - 12-07-2014 10:03

Konkretnie na czym Ci zależy ? Na szybkim wypozycjonowaniu filmiku i prawdopodobnym zbanowaniu przez konkurencję czy długoterminowym zarobku ?

Jeśli to pierwsze to instarank (nie potrzebujesz HR views, lecz nadadzą się), jeśli to drugie to metoda setnforget. Gdzieś "pomiędzy" to miejsce na Twoje testy i sposoby.

Co do wyświetleń HR to prywatni dostawcy/qqtube/xlviews

Pozdrawiam


RE: Youtube czym nabijać wyświetlenia PPA - fenri95 - 12-07-2014 16:45

Zależy mi na długotrwałym zarobku dopiero co zrobiłem strone gdzie umieszczam posty z PPA i startuje z yt nie mam zbytnio kasy żeby kupować wyświetlenia Tongue... Co jest teraz darmowego?


RE: Youtube czym nabijać wyświetlenia PPA - HardCoreSex - 12-07-2014 20:24

Share youtube videos (SYV), jeśli chodzi o wyświetlenia jest w tym najlepszy, jednak opcja dodawania komentarzy jest dostępna tylko po wykupieniu premium.


RE: Youtube czym nabijać wyświetlenia PPA - krzysiektbg - 13-07-2014 00:30

(12-07-2014 10:03)Klin napisał(a):  Konkretnie na czym Ci zależy ? Na szybkim wypozycjonowaniu filmiku i prawdopodobnym zbanowaniu przez konkurencję czy długoterminowym zarobku ?

Jeśli to pierwsze to instarank (nie potrzebujesz HR views, lecz nadadzą się), jeśli to drugie to metoda setnforget. Gdzieś "pomiędzy" to miejsce na Twoje testy i sposoby.

Co do wyświetleń HR to prywatni dostawcy/qqtube/xlviews

Pozdrawiam

Setnforget czyli dodajmy i zostawiamy publiczny bez żadnych wyświetleń i lajków z addmefast, czy dodajemy jako publiczny i powoli nabijamy?


RE: Youtube czym nabijać wyświetlenia PPA - Klin - 13-07-2014 10:02

(13-07-2014 00:30)krzysiektbg napisał(a):  
(12-07-2014 10:03)Klin napisał(a):  Konkretnie na czym Ci zależy ? Na szybkim wypozycjonowaniu filmiku i prawdopodobnym zbanowaniu przez konkurencję czy długoterminowym zarobku ?

Jeśli to pierwsze to instarank (nie potrzebujesz HR views, lecz nadadzą się), jeśli to drugie to metoda setnforget. Gdzieś "pomiędzy" to miejsce na Twoje testy i sposoby.

Co do wyświetleń HR to prywatni dostawcy/qqtube/xlviews

Pozdrawiam

Setnforget czyli dodajmy i zostawiamy publiczny bez żadnych wyświetleń i lajków z addmefast, czy dodajemy jako publiczny i powoli nabijamy?

Zostawiamy publiczny bez niczego, po około 2 miesiącach dopiero dodajemy like. Najlepiej uploadować kilka video dziennie. Zdziwisz się jakie efekty osiągniesz.

Opisy krótkie i zwięzłe, uploaduj np. 5 video na nisze.


RE: Youtube czym nabijać wyświetlenia PPA - krzysiektbg - 13-07-2014 13:05

5 takich samych video na niszę na różnych kontach?


RE: Youtube czym nabijać wyświetlenia PPA - Mauorycy - 13-07-2014 13:07

Ja osobiście korzystam od pewnego czasu z własnych źródeł Smile


RE: Youtube czym nabijać wyświetlenia PPA - Qwik - 13-07-2014 13:07

Ja bym inne filmiki robił niż 5 takich samych no i na rożnych kontach.