Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszukuje i nie wypłaca pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Oszukuje i nie wypłaca pieniędzy (/Temat-Oszukuje-i-nie-wyplaca-pieniedzy-94067)



Oszukuje i nie wypłaca pieniędzy - djMruczekk - 11-07-2014 23:39

Więc tak użytkownik goldenarek nie wypłacił mi pieniędzy przy wymianie po prostu naciąga ludzi proszę uważać na niego i nie robić z nim żadnych interesów Pozdrawiam


RE: Oszukuje i nie wypłaca pieniędzy - daniel42na - 11-07-2014 23:56

Dawno go już zbanowałem, bądźcie ostrożni, nie wymieniajcie pieniędzy z osobami z 3-dniowym stażem na forum. Undecided


RE: Oszukuje i nie wypłaca pieniędzy - xardas1020 - 12-07-2014 05:54

beka
czyli jednak udało mu się kogoś wy.ebać, przecież gość śmierdział na kilometr przekrętem ale jak widzę po tobie jesteś ze stada któremu opcja zarobku wyłącza automatycznie instynkt samozachowawczy
czy rodzice nie uczyli, że chytry traci podwójnie ?
mnie "męczył" pół dnia na koniec oferując 35 pln za 5 $
jeszcze ostro chłopak "pracował" na forum by się wiarygodnym stać beka

to jedna z ostatnich pw od niego (więcej już nie napisał więcej bo daniel go wy.ebał)




xardas1020 napisał(a):
goldenarek napisał(a):
xardas1020 napisał(a):[quote=goldenarek]Witam to ja pisałem z rana Smile mam teraz 50 postów 12 reputacji i 10forum golda moja ostatnia decyzja brzmi 35pln na pp za 5$ na egopay/okpay/perfect money / payeer itp co ty na to ? pozdrawiam

i myślisz, że repami za głupie posty, spam wyrobiłeś sobie reputację i już jesteś kimś godnym zaufania ? bekabeka
jesteś żałosny

Sad Ale powiec dla czego dla nowych ludzi nie ma litości na tym forum



RE: Oszukuje i nie wypłaca pieniędzy - marcel_kk - 12-07-2014 06:35

Zawsze uczulam użytkowników szczególnie młodych wiekiem, bo to najłatwiejsze
osoby do oszukania, nie bądźcie pazerni, bo tam gdzie bardzo atrakcyjne oferty czy propozycje
to prawie zawsze czai się oszustwo.