Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zajebisty pomysl na zarabianie, >20gr/pobranie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zajebisty pomysl na zarabianie, >20gr/pobranie (/Temat-Zajebisty-pomysl-na-zarabianie-20gr-pobranie-94056)



Zajebisty pomysl na zarabianie, >20gr/pobranie - pawlos583 - 11-07-2014 18:53

Witam.

Pisałem już post z ofertą pisania postów, teraz jednak trochę zmienię ofertę. Mam dobry pomysł jak dobrze zarobić. Do poppularnych programów programów typu winrar, minecraft wrzucanych na warezy torrenty dorzucać to co dorzucając strony typu dobreprogramy, czyli instalacje toolbarów. Z doświadczenia 80% osób i tak ich nie zauważa, a za każdą instalacje toolbara wpada jakieś 30 gr (poszukajcie sobie w necie pay-per-install).
Czy to działa? Tak. Wrucalem przez tydzien na darkwarez troche popularnych programow, w sumie jakies 100 postow. Wpadlo niecałe 1000 instalacji i prawie 300 zl. Myślę że gdyby wrzucać 20-30 najpopularniejszych gier i programów na większe polskie warezy i torrent to wpadłoby tygodniowo spokojnie 1000 zł. Jako że jednak nie jestem specjalistą od uploadowania i warezów poszukuje wspólnika w moim planie. Ja zająłbym się tworzeniem aplikacji (to nie jest takie proste, aby przygotować jedna potrzeba czasem ok. godziny) i uploadem, a wspólnik zająłby się rozpowszechnianiem linków na forach. Podział kasy wynosiłbym 50/50, tak więc średnio wpadałoby jakieś 15-20 gr od każdej instalacji, daje to jakieś 1000 zł za 7000 pobrań. Oferuje natychmiastowe statystyki, kiedy jaki program ile razy był instalowany oraz jaki zysk przyniósł. Kasę wypłacam od ręki, od 10 zł.
Faktem jest że jest to trochę na pograniczu prawa, dlatego zalecałbym korzystanie z vpn, proxy, tora i robienie tego anonimowo.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to niech napisze na gg 11736051. Proszę tylko aby osoby piszące do mnie miały doświadczenie we wrzucaniu uploadów na warezy oraz wrzucaniu torrentów. Przez wakacje mam zamiar zarobić na tym conajmniej 5 tys zł.

Pozdrawiam.


RE: Zajebisty pomysl na zarabianie, >20gr/pobranie - ZawszeZa - 11-07-2014 20:46

Wszystko fajnie a jakiś dowód tych wypłat?


RE: Zajebisty pomysl na zarabianie, >20gr/pobranie - pawlos583 - 11-07-2014 20:51

(11-07-2014 20:46)ZawszeZa napisał(a):  Wszystko fajnie a jakiś dowód tych wypłat?

Ja wypłacam od ręki za każdą instalacja, tak więc o to nie trzeba się martwić. Dowody wypłaty mogę podesłać dopiero pod koniec miesiąca. Gwarantuje że za każdą instalacje będzie conajmniej 15 gr, dam dostęp do statystyk która aplikacja ile razy była instalowana przez co będzie można się przekonać że wszystko jest jak należy. Mogę nawet wypłatę po 100 instalacjach zrobić, a potem zapłacić z góry jak ktoś bardzo chce. Po więcej szczegółów zapraszam na gg, na pewno się dogadamy.


RE: Zajebisty pomysl na zarabianie, >20gr/pobranie - ZbysiuK - 11-07-2014 23:54

To czekamy na dowodzik Smile


Zajebisty pomysl na zarabianie, >20gr/pobranie - Hybrid1990 - 06-11-2018 18:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.