Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) (/Temat-drPenis-pl-Nowy-skuteczny-PP-dla-stron-18-94053)

Strony: 1 2 3


[ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - eforsa - 11-07-2014 17:36

drPenis.pl – Świetna konwersja i skuteczności dla stron o tematyce Erotycznej, treściach (+18)
a nawet rozrywce!

Wersja graficzna 1:

[Obrazek: 1.jpg]

Wersja graficzna 2:
[Obrazek: 2.jpg]

Jak zacząć?

* Zarejestruj się w Eforsa.pl i aktywuj PP drPenis.pl
(do wyboru 5 modeli płatności) – 3x SMS M0 o różnych wartościach oraz 2 x Subskrypcja MT wraz z odnowieniami! Zarabiasz przez cały okres subskrypcji usługi.
Opis poszczególnych metod płatności: http://panel.eforsa.pl/help/article/20

Materiały reklamowe:
* Zakładka MATERIAŁY -> (Wybierz Program Partnerski drPenis.pl)
* Udostępniono kilkadziesiąt banerów graficznych / animacji w różnych formatach do wykorzystania.
Wybór jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie. Kliknij PODGLĄD przy poszczególnej pozycji i sprawdź jak wygląda kreacja.

[Obrazek: 5.jpg]

* Kreator:
- Możliwość wprowadzenia dowolnych tekstów w 4 sekcjach oraz wybór między 2 szablonami graficznymi
- linki ustawione za pomocą kreatora są gotowe do użycia – indywidualne dla Państwa i nie wymagają żadnych dodatkowych REF

Tworzenie materiału w kreatorze:
[Obrazek: 3.jpg]

Oznaczenie edytowalnych sekcji:
[Obrazek: 4.jpg]

Życzymy wysokich zarobków!
Eforsa.pl


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - Panix - 11-07-2014 17:39

Doktor penis hahaah


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - WujRock - 11-07-2014 17:40

Dziwnie bym sie czuł promując Penisy Xpokerface


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - eforsa - 11-07-2014 17:42

(11-07-2014 17:40)WujRock napisał(a):  Dziwnie bym sie czuł promując Penisy Xpokerface

Sprawdźcie co opłaca się promować na największych portalach erotycznych (nawet zagranicznych). Wszędzie "powiększanie penisów";)
Z naszymi rozwiązaniami jest to jeszcze skuteczniejsze, bo zakupy są robiono dopiero "po aktywacji".


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - themate0 - 11-07-2014 17:48

prosze was, aby kolejny program byl pod filmy...


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - fato - 11-07-2014 18:57

hahah Smile zaskakujecie mnie!!


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - aero2 - 11-07-2014 18:59

Wszystkim spamowałem w subach, ale penisem jeszcze nie.Big Grin


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - szykiryki - 11-07-2014 19:07

A ja wypróbuje...
Nie mam żadnych oporów przed promowaniem penisów, w końcu jestem kobietą, więc może będę bardziej przekonująca "że rozmiar ma znaczenie" Jerk


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - filmsonline - 11-07-2014 21:13

oho ^^. Może być rewelacja, bo tematyka jest NIE skażona SMSami. Sam kiedyś promowałem takie produkty i była świetna konwersja, więc mój udział tu jest oczywistySmile Zawsze powtarzam, że na erotyce można zarobić najwięcej Big Grin


RE: [ drPenis.pl ] - Nowy, skuteczny PP dla stron (+18) - fato - 11-07-2014 21:39

(11-07-2014 19:07)szykiryki napisał(a):  A ja wypróbuje...
Nie mam żadnych oporów przed promowaniem penisów, w końcu jestem kobietą, więc może będę bardziej przekonująca "że rozmiar ma znaczenie" Jerk

hehe szykiryki jak dobrze ogarniesz niszę to zrobisz rewolucje na polskim rynku i zmienisz jakość polskich penisów!!