Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GSA SER - Ile bl dodawać aby nie dostać filtra? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: GSA SER - Ile bl dodawać aby nie dostać filtra? (/Temat-GSA-SER-Ile-bl-dodawac-aby-nie-dostac-filtra-94041)



GSA SER - Ile bl dodawać aby nie dostać filtra? - fastrets - 11-07-2014 15:01

Witam

Na wstępie napisze o mojej stronce Smile
Ma ona ponad 50 dni , jest to stronka z hakami.

A więc tak w GSA bawię się od ponad 3 tygodni , aktualnie mam dodane 36 projektów (1 projekt = 1 post na moim blogu) Pozycjonuje poszczególne posty z mojej strony , pod odpowiednie Keywordy. Do tej pory dodawałem codziennie po około 10 backlinków dla każdego projektu , w sumie razem dziennie dodawałem 250-350 bl (losowo). Troche minęło czasu , moja stronka ma już ponad 50 dni i myślę nad zwiększeniem ilości tych backlinków.

O ile radzicie zwiększyć ilość bl? Tak aby nie dostać filtra od google :| ?


RE: GSA SER - Ile bl dodawać aby nie dostać filtra? - djram - 13-07-2014 07:06

ja mysle ze jesli bedziesz linkował tylko na jeden anchor lub 2 to strona poleci z google, najwazniejsza roznorodnosc linków, anchor glowny,sam adres, anchor niezwiazany z tematyką strony, anchor nie zwiazany z tematyką strony ale wystepujące w nim slowo kluczowe, url obrazkowy , roznorodnosc jest najwazniejsza nie ilosc, mysle ze 30 dziennie mozesz dac spokojnie , jesli po dluzszym czasie nie bedzie zadnych problemów to podwyższaj


RE: GSA SER - Ile bl dodawać aby nie dostać filtra? - fastrets - 13-07-2014 08:06

Linkuje pod 10-15 anchorów


RE: GSA SER - Ile bl dodawać aby nie dostać filtra? - GoodLecki - 13-07-2014 13:54

Różnorodnosć nie oznacza że macie dodawać anchory nie związane z tematyką strony,anchory mają być jak najbardziej powiązane z nią.