Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GSA problem(rozwiązany) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: GSA problem(rozwiązany) (/Temat-GSA-problem-rozwiazany-94029)



GSA problem(rozwiązany) - allout - 11-07-2014 13:13

Cześć, na wstępie proszę admina o nie usuwanie lecz ewentualne przeniesienie tematu jeżeli zły dział.

Kupiłem dziś GSA Search Engine Ranker i GSA Captcha Breaker wszystko ładnie pięknie dostałem klucz na mail itd. Wpisuje to w program i nic się nie dzieje. W sensie program się resetuje ale nadal jest wersją trial/demo. Czyli licencja nie działa. Czy wiecie w czym może być problem?


RE: GSA problem - GoodLecki - 11-07-2014 14:16

Z takimi kwestiami pisz do supportu.


RE: GSA problem - allout - 11-07-2014 14:20

napisałem czekam na odpowiedź. Liczyłem na to że ktoś może miał podobny problem i wina leży np po stronie mojego komputera Wink


RE: GSA problem - Klin - 12-07-2014 10:05

Kupowałeś z oficjalnej strony ? Nie żadne nulled/cracked itp (takie także są na sprzedaż). Kolega dobrze radzi, pisz do supportu


RE: GSA problem - Qwik - 12-07-2014 10:10

Wpisz ręcznie dane do programu.


RE: GSA problem - allout - 13-07-2014 19:55

Problem rozwiązany. Tak w skrócie moja licencja nie została dodana do systemu. Dwa dni niepotrzebnego stresu. Można zamknąć temat. Przepraszam za zamieszanie Wink