Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj +30 zł na zlotoweczka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj +30 zł na zlotoweczka (/Temat-Zarabiaj-30-zl-na-zlotoweczka-94018)

Strony: 1 2 3 4 5


Zarabiaj +30 zł na zlotoweczka - 4Colors - 11-07-2014 11:05

Witam!
Jest to mój pierwszy poradnik dotyczący zarabiania przez internet, więc proszę o wyrozumiałość.
Pierwsze co musimy zrobić to zarejestrować się w tym servisie:
Ref -http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid=sonicgamenow Lol
Czysty - http://zlotoweczka.com/pages/index.php?refid= Xpokerface
Jeśli zarejestrujesz się z refa i będziesz miał jakieś problemy - służę pomocą Wink
Jak zapewne wiecie klikając w reklamy za które dostajemy 1/10 grosza majątku nie zarobimy. Z odsieczą przybywają nam płatne zadania.
Co to takiego?
Płatne zadania to zadania przydzielane przez servis, za które otrzymujemy całkiem spore wynagrodzenie. Stawki za wykonanie jednego z nich to nawet 4 PLN!
Na dzień dzisiejszy dostępne jest 17 zadań.
Jak otrzymać wynagrodzenie?
Wybieramy jakieś zadanie i szukamy baneru ( znajduje się on pod 8 pkt. regulaminu zadania ). Klikamy i wracamy na stronę zlotoweczki. Czytamy 2 pkt ( np. Na nowo otwartej stronie znajdź banner z napisem Jerk2 i kliknij w niego. )
Gotowe?
Teraz należy wypełnić wszystkie dane ( pamiętaj, że gdy konsultant się do nas odezwie informujemy go, iż nie jesteśmy już zainteresowani ofertą ). Otworzy nam się strona z tekstem typu: Dziękujemy, odezwiemy się w przeciągu 48h.
Znów przechodzimy na stronę zlotweczka i w polu do wpisywania przepisujemy/kopiujemy tekst, który nam się pokazał. Wystarczy zatwierdzić i czekać na wynagrodzenie ( 31 dni roboczych ).
Wypełnienie wszystkich zadań zajmuje około 20-30 minut.


RE: Zarabiaj +30 zł na zlotoweczka - galski.pawel - 11-07-2014 11:42

Zarejestrowałem się Big Grin

Liczę na twoją pomoc, najlepiej podaj mi na PW swóje GG, bo mam kilka pytań Smile

Ps. Szkoda, że oni będą do nas dzwonić bo jeżeli wypełnimy wszystkie oferty to już kolejne tak szybko się nie pojawią...


RE: Zarabiaj +30 zł na zlotoweczka - 4Colors - 11-07-2014 11:50

Z moich obserwacji wynika, że aktualizują się one co 2-3 miesiące.


RE: Zarabiaj +30 zł na zlotoweczka - BigSmoke - 11-07-2014 12:34

Wypłacalny serwis ? Może jakiś screen ?


RE: Zarabiaj +30 zł na zlotoweczka - 4Colors - 11-07-2014 19:01

Moja wypłata z servisu
[Obrazek: bQuf6GE.png]


RE: Zarabiaj +30 zł na zlotoweczka - milosz998 - 12-07-2014 16:38

W 3/4 zadań w opisie zadania podają jakiego banneru mamy szukać, a bannerów nie ma na danej podstronie Wink


RE: Zarabiaj +30 zł na zlotoweczka - 4Colors - 12-07-2014 19:15

Banerów nie ma faktycznie w 3 zadaniach, ale reszta? Wystarczy lepiej poszukać i obejrzeć animację baneru.


RE: Zarabiaj +30 zł na zlotoweczka - 4Colors - 20-07-2014 18:13

Właśnie dostałem pieniądze na zlotoweczka za wypełnienie płatnych zadań Wink
[Obrazek: ispbZQz.png]


RE: Zarabiaj +30 zł na zlotoweczka - konrad123456789 - 20-07-2014 18:19

Ile zbiera się to minimum do wypłaty ?


RE: Zarabiaj +30 zł na zlotoweczka - 4Colors - 20-07-2014 18:41

Minimum do wypłaty to 15 zł.
Jeśli chodzi o płatne zadania (patrz poradnik Big Grin ) to zajmuje to 30 min. i dostajemy około 30 zł do wypłaty ( pieniądze dostajemy do 31 dni roboczych )