Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak robić konta na fb bez weryfikacji telefoncznej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak robić konta na fb bez weryfikacji telefoncznej (/Temat-Jak-robic-konta-na-fb-bez-weryfikacji-telefoncznej-94017)



Jak robić konta na fb bez weryfikacji telefoncznej - Clovere - 11-07-2014 11:04

Witam, z tej strony cloverwew i wychodzę i właśnie przygotowałem dla was 3 poradnik dotyczycący facebook`a a mianowicie jak tworzyć konta gdy za każdym razem wyskakuje nam weryfikacja telefoniczna.

Poradnik jest krótki ale treściwy zawiera 3 metody.

Download: http://www22.zippyshare.com/v/32665290/file.html


RE: Jak robić konta na fb bez weryfikacji telefoncznej - galski.pawel - 11-07-2014 11:30

"Uwaga! Po zrobionym koncie musimy się wylogować się czyścimy wszystkie dane przeglądarki
wyłączamy okno incocnito "

Przecież w trybie incocnito nie zapisują się żadne ciastka etc. Rolleyes ?


RE: Jak robić konta na fb bez weryfikacji telefoncznej - MostWanted - 11-07-2014 11:44

A czy jak mam stałe IP to ta metoda działa?
Bo sam piszesz w tym poradniku, by nie używać proxy a bez tego to raczej nie da rady.


RE: Jak robić konta na fb bez weryfikacji telefoncznej - Clovere - 11-07-2014 12:49

(11-07-2014 11:44)MostWanted napisał(a):  A czy jak mam stałe IP to ta metoda działa?
Bo sam piszesz w tym poradniku, by nie używać proxy a bez tego to raczej nie da rady.

Nie używać proxy ale używać VPN.

(11-07-2014 11:30)galski.pawel napisał(a):  "Uwaga! Po zrobionym koncie musimy się wylogować się czyścimy wszystkie dane przeglądarki
wyłączamy okno incocnito "

Przecież w trybie incocnito nie zapisują się żadne ciastka etc. Rolleyes ?

Nie wiem z jakiego powodu ale jak nie czyściłem danych przeglądarki to mniej kont udawalo się zakładać. :rolleyes:Urok fb


RE: Jak robić konta na fb bez weryfikacji telefoncznej - poduszka12 - 11-07-2014 14:07

Zawsze zakładam konta z popularnymi nazwiskami np. Anna Kowalska, nic to nie pomaga. Facebook ma swoje sposoby.
ehh :/


RE: Jak robić konta na fb bez weryfikacji telefoncznej - Clovere - 11-07-2014 16:27

(11-07-2014 14:07)poduszka12 napisał(a):  Zawsze zakładam konta z popularnymi nazwiskami np. Anna Kowalska, nic to nie pomaga. Facebook ma swoje sposoby.
ehh :/

Nie aż tak bardzo popularne Smile

Używasz karty incognito ?

PS. 400 post Smile


RE: Jak robić konta na fb bez weryfikacji telefoncznej - tixer - 12-07-2014 20:20

ja wam powiem ze dzis zrobilem konto i nie potrzebowalem zadnej weryfikacji


RE: Jak robić konta na fb bez weryfikacji telefoncznej - bartekkoks - 12-07-2014 21:35

A nie lepiej podać swój numer telefonu wpisac kod. Wejsc w ustawienia konta i usunąć numer telefonu?


RE: Jak robić konta na fb bez weryfikacji telefoncznej - Clovere - 17-07-2014 18:20

(12-07-2014 21:35)bartekkoks napisał(a):  A nie lepiej podać swój numer telefonu wpisac kod. Wejsc w ustawienia konta i usunąć numer telefonu?

Chciałeś zabłysnąć a zgasłeś szybciej niż robaczek świętojański Idea , chodzi o to ze jak ktoś nie ma żadnego numeru to nie chce aby wyskoczyła weryfikacja, pozatym patrz na to. Smile

http://zarabiam.com/Temat-Jak-weryfikowac-duzo-kont-jedym-numerem-na-fb-93908

Wziąłeś ten pomysł z mojego poradnika a teraz sam mi to mówisz jak sam o tym napisałem.


Jak robić konta na fb bez weryfikacji telefoncznej - Hybrid1990 - 16-06-2021 09:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.