Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 (/Temat-Pieniadze-pracuja-dla-mnie-Dziennik-zyskow-i-strat-na-gieldzie-by-HeadHunter13-93980)

Strony: 1 2 3


Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - headhunter13 - 10-07-2014 16:57

Cześć, nazywam się Alan. Właśnie skończyłem liceum i zrezygnowałem z studiowania w tym roku. Otworzyłem ten dziennik ponieważ postanowiłem zainwestować na giełdzie prawdziwe pieniądze.

Jeżeli chodzi o moje doświadczenie, zaczynałem na platformie Trading 212 konto demo.
Zacząłem z 10 000PLN i zakończyłem z ok. 70 000zł.

Jeżeli chodzi o cel powstania tego dziennika, to jest to przede wszystkim motywacja. Chciałbym też pomóc początkującym i zaczerpnąć wiedzy od tych bardziej doświadczonych.

Mój główny cel to posiadanie na koncie 100 000zł przed 1 czerwca 2015 roku.

Moja pierwsza inwestycja to bilet do Anglii, opłaty z tym związane to ~1000zł.
Wylot: 13 lipca 2014
Zamierzam zarobić trochę i zainwestować na początku sierpnia kwotę min. 3500zł. By ostatecznie włożyć do 10 000zł na jeżeli będzie taka potrzeba.

Broker którego wybrałem to Markets.com
Przygodę z Trading212 skończyłem, by bez sentymentów zająć się pracą i opiekować się rachunkiem demo na Markets.com.
Otworzyłem rachunek demo z 100 000zł i będę go prowadził do czasu wpłaty realnych pieniędzy, co by nie wypaść z formy.

Postaram się wykazywać raporty podsumowujące kolejne miesiące.



Pozdrawiam! Wink

Załączam raporty z Trading212, może nie udało mi się tego zrobić zbyt pięknie, ale kto będzie chciał sprawdzić to sobie poradzi.
[Obrazek: raporty.jpg]


RE: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - headhunter13 - 12-07-2014 09:52

Może ktoś by był zainteresowany zainwestowaniem razem ze mną realnej kasy na początku sierpnia ? Wink

Raporty z konta demo z 2 ostatnich dni w załączniku.

[Obrazek: raport_demo_11_07.jpg]

[Obrazek: raport_demo_11_08.jpg]


RE: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - Zarobiony_Koles - 12-07-2014 14:45

Co masz na myśli realnej kasy? Chodzi o duże tysiące?


RE: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - headhunter13 - 12-07-2014 23:56

1 000zł to minimum żeby zacząć się bawić na giełdzie, ale z mniejszymi kwotami też można spróbować.


RE: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - erykziele12 - 13-07-2014 19:53

Niezłe sumy. Powodzenia, będę oglądał Wink


RE: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - Matovy - 13-07-2014 20:14

Ładnie Ci idzie, na razie musze zarobić hajsy, też myślałem o tym na poważnie. Ile czasu interesujesz się już zarabianiem na giełdzie?


RE: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - kammic8 - 13-07-2014 20:20

nieźlee, sam się kiedyś bawiłem w to na koncie demo.


RE: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - headhunter13 - 14-07-2014 12:04

Przyjechałem do Anglii, a dokładniej do Swansea w Walii. Załatwiam sprawy papierkowe i może od przyszłego tygodnia uda mi się zacząć pracować.

Giełda interesuje się od ponad roku Smile

Oto zamknięte pozycję z dnia dzisiejszego.
Zysk: ~2851zl

[Obrazek: 2014_07_14_11_51_23.jpg]


RE: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - kociamber - 14-07-2014 17:00

To chyba w pierwszym poście popełniłeś błąd. Napisałeś że lecisz dopiero za miesiąc Wink Teraz mamy lipiec ;D Ale trzybam kciuki, bo też się trochę giełdą interesuję Big Grin


RE: Pieniądze pracują dla mnie - Dziennik zysków i strat na giełdzie by HeadHunter13 - headhunter13 - 14-07-2014 17:53

Sorki za pomyłkę, juz poprawiłem Wink