Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Daty i godziny poprzednich restocków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Daty i godziny poprzednich restocków (/Temat-Daty-i-godziny-poprzednich-restockow-9396)

Strony: 1 2 3


RE: Daty i godziny poprzednich restocków - Adik1818 - 29-06-2010 00:58

Dobrze, że dzisiaj nie było restocku bo bym nic nie upolował!


RE: Daty i godziny poprzednich restocków - kret05 - 29-06-2010 07:02

ja pier**** kampiłem do 01:10 i nic


RE: Daty i godziny poprzednich restocków - MotorniczyTramwaju - 29-06-2010 08:34

Ale mi się spać chce, już 2 raz do 1 w nocy siedziałem :/ Ale cóż kupujemy energy drinka i ponownie kampimy... NIE Odpuszczajmy!


RE: Daty i godziny poprzednich restocków - Nayare - 29-06-2010 09:22

(28-06-2010 23:33)Takahari napisał(a):  gdyby przeanalizować oraz pominąć spring fling redemption to restock powinien być 30 czerwca lipcowy też a sierpniowy 27-mego
ale to tylko moja filozofia i analiza Smile

Spring Fling bylo pierwszego mozliwego dnia z ich 4, wiec czasami warto poczekac ten pierwszy dzien. Powiem Ci, że te analizy to nic innego jak trafie bądz nie, a to dlatego, ze oni nie posiadaja najprawdopodbniej zadnej regulki, u nich wtedy wystarczy kliknac "czerwony guzik" otwierajacy ptzplace, miec skopiowany tekst na hallway i facebook, no i ktos musi zmienic regulki zakladki "redeem". ^^


RE: Daty i godziny poprzednich restocków - Bender - 29-06-2010 22:26

Myślę że restock będzie jutroBig Grin ale warto przycampić na respie.Tongue


RE: Daty i godziny poprzednich restocków - kreatywny - 29-06-2010 22:55

zostało 24 godzin kampienia do wybawienia lub zatracenia

nawet zrymowałem ;D


RE: Daty i godziny poprzednich restocków - Sonny - 30-06-2010 01:26

Gorzej jak nic nie zgarniemy nawet zwykłej tapety,bo wtedy wszystkie te dni campienia pójdą na marne