Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ruszamy z aukcjami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ruszamy z aukcjami (/Temat-Ruszamy-z-aukcjami-93958)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Ruszamy z aukcjami - Staropolanka - 21-07-2014 10:58

Czekam chyba wyrwałem jedną z lepszych nagród Smile


RE: Ruszamy z aukcjami - MaXimuS007 - 21-07-2014 18:58

(21-07-2014 09:08)majeros napisał(a):  
(20-07-2014 17:00)MaXimuS007 napisał(a):  W 5-ciu dniach roboczych na pewno się nie wyrobi z jego zapałem. Jeszcze jakby nam obiecał np. w 10 dni roboczych to może by jakoś to ogarnął. Nigdy nie obiecuje się czegoś niemożliwego lub mało realnego. Tongue Lepiej dać sobie więcej czasu, ale dotrzymać obietnicy.

Skąd wiesz że nie wyrobi się?Co za problem popakować wszystkie nagrody i rozesłać? :DKiedyś mu to szybko szło Tongue no ale teraz ma dużo nagród do wysłania więc nic nie wiadomoTongue ale mam nadzieje że DOSTANE moje 3 nagrody Huh
No właśnie dlatego, że ma tyle zaległości to może mieć problem. Jakby miał tylko nagrody z aukcji to może i by się wyrobił, jakby mu się tylko chciało, a tak będzie miał ciężko.

(21-07-2014 10:58)Staropolanka napisał(a):  Czekam chyba wyrwałem jedną z lepszych nagród Smile
A co Ci się udało wygrać jeśli można wiedzieć?


Ruszamy z aukcjami - Admin - 19-01-2015 16:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.