Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Pytanie PPA (/Temat-Pytanie-PPA-93950)

Strony: 1 2


Pytanie PPA - Krzaker - 10-07-2014 09:16

Witam. Otóż od jakoś 2 tygodni działam na blackhat PPA - Firecash. Mam własną stronę na hostingu + domena.com o tematyce hacków. Konsultowałem się z mentorami i mówili że stronka wygląda zajebiście itd.. wszystko spoko. Mam już ponad 20 postów, wszystko ładnie ogarnięte itd. Co prawda kliki wpadają jednak nikt się nie rejestruje. Dodam że wszystko wygląda wiarygodnie i nie wiem co powinienem zrobić aby się $ ruszyło :/ Jesli byłby ktoś skłonny pomóc, jestem na GG: 43282234 / + chętnie poczytam Wasze sugestie poniżej. Pozdrawiam


RE: Pytanie PPA - Klin - 10-07-2014 10:25

Jeśli masz ruch na blogu zainteresowany Twoimi niszami i nie ma leadów to znaczy że strona nie jest wiarygodna.


RE: Pytanie PPA - Krzaker - 10-07-2014 11:58

Mentorzy potwierdzają wiarygodność stronki. Wszystko ładnie ogarnięte.. + komentarze pod kazdym wpisem, last update z dzis, skan wirusów.. Nie mam pojęcia co jest nie tak. Mogę na PW podesłać link to byś looknoł..


RE: Pytanie PPA - Qwik - 10-07-2014 12:00

Ile dziennie klików i jaka konwersja.


RE: Pytanie PPA - Klin - 10-07-2014 16:11

(10-07-2014 11:58)Krzaker napisał(a):  Mentorzy potwierdzają wiarygodność stronki. Wszystko ładnie ogarnięte.. + komentarze pod kazdym wpisem, last update z dzis, skan wirusów.. Nie mam pojęcia co jest nie tak. Mogę na PW podesłać link to byś looknoł..

Jak chcesz to podeślij.

Zmień także dla próby np na 5 dni serwis, powstawiaj linki/gateway'e z CPAGRIP.


RE: Pytanie PPA - Krzaker - 10-07-2014 16:41

Około 30 klików dziennie w linki / 50 UU
Czasami nawet więcej, zalezy ile postow wrzucę.


RE: Pytanie PPA - Qwik - 10-07-2014 16:51

Jak będziesz mieć 5000 UU dziennie na blogu to wtedy załóż taki temat.


RE: Pytanie PPA - fastrets - 10-07-2014 17:09

(10-07-2014 16:41)Krzaker napisał(a):  Około 30 klików dziennie w linki / 50 UU
Czasami nawet więcej, zalezy ile postow wrzucę.

heh to prawie nic , PPA to nie jest krótka droga do zarobków , trzeba się z początku napracować żeby były zyski ,sam dobrze utworzony blog , za bardzo nic ci nie da. Szukaj w google inf , na temat pozycjonowania , i ucz się Smile


RE: Pytanie PPA - lolekxp - 11-07-2014 08:57

(10-07-2014 16:41)Krzaker napisał(a):  Około 30 klików dziennie w linki / 50 UU
Czasami nawet więcej, zalezy ile postow wrzucę.

ja teraz o 09:53 mam ponad 100 klikniec a ile do konca dnia Jerk2 zmien lepiej mentorow moim zdaniem bo jesli wg. nich jest wszystko ok to sami zarabiaja chyba 100$ miesiecznie Jerk2

a moze i to kwestia tego ze masz stronke a niema cie w google, wpisz jaka kolwiek z fraz na swojej stronce i zobacz ile masz stron przed soba i jako ktos kto szuka tego co oferujesz gdzie skorzysta? nabierze sie itp? zacznij promowac sie tez na yt i innych.. poradnikow nie brakuje wiec nie mam nawet co sie rozpisywac dalej pozdro Smile


RE: Pytanie PPA - Klin - 11-07-2014 10:25

Strona nie wygląda tragicznie. Coś do poprawy zawsze się znajdzie. Problem jest z pozycja w google, bardzo dalekie pozycje pod słowa kluczowe.

Autorze nie podpierasz sie youtubem ? Tutaj tkwi problem, jak ludzie maja znalezc Twoja strone