Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja rachunku bankowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Weryfikacja rachunku bankowego (/Temat-Weryfikacja-rachunku-bankowego-93870)

Strony: 1 2


Weryfikacja rachunku bankowego - RoyMaster - 08-07-2014 20:03

Witam, muszę zweryfikować rachunek bankowy i tutaj moje pytanie czy wystarczy wypłata kasy z bankomatu i podesłanie im tej karteczki czy musi to być prosto z banku potwierdzenie?


RE: Weryfikacja rachunku bankowego - bolo9797 - 08-07-2014 22:25

Musisz im wyslac przelew z takimi samymi danymi jak masz na paypal.


RE: Weryfikacja rachunku bankowego - Klin - 08-07-2014 22:57

A nie jest czasem tak ze otrzyma dwa male przelewy od Paypal i bedzie musial podac te kwoty ? (Prawdopodobne ze sie myle)


RE: Weryfikacja rachunku bankowego - marcel_kk - 09-07-2014 04:00

Weryfikacja polega na podaniu numeru konta + imie i nazwisko,
PayPal wysyła 2 przelewy około 5-10 gr, po otrzymaniu ich wpisujesz
je w odpowiednia rubrykę na swoim koncie PayPal i cieszysz się zweryfikowanym kontem.
Podanie złych danych skutkujące odrzuceniem przelewu, PayPal obciąża nasze konto kwotą 30 zł.


RE: Weryfikacja rachunku bankowego - RoyMaster - 09-07-2014 07:23

Tak tylko, że ja muszę najpierw usunąć rachunek ze starego konta i chcę dodać je na nowe. Proszą mnie abym wysłał im dowód wypłaty wraz z dowodem osobistym. Dlatego pytam się czy może być kartka z bankomatu. Chyba, że można im podesłać PDF bo to jest karta prepaid bzwbk


RE: Weryfikacja rachunku bankowego - marcel_kk - 09-07-2014 07:33

Czyli pozostało zrobić scan dowodu ( 2 strony ) + wyciąg z konta bankowego w PDF.
Jak już to wyslesz to do nich zadzwoń, jak trafisz na kumatego konsultanta to Ci zweryfikuje od reki . Dla nich najwazniejsze jest aby zgadzały sie imie, nazwisko i adres na: koncie PayPal, koncie bankowym, scanie dowodu osobistego i PDF z wyciągu bankowego.
Zakładam że masz ta karte Preipad zarejestrowaną.


RE: Weryfikacja rachunku bankowego - RoyMaster - 09-07-2014 07:36

Tak, tak karta jest zarejestrowana i czekam aż dojdzie przelew który na nią wysłałem. Powinien on się pojawić w historii karty i to powinno wystarczyć?


RE: Weryfikacja rachunku bankowego - marcel_kk - 09-07-2014 09:10

Ja juz nie rozumiem nic z tego co piszesz...
Moze byś tak napisał od początku: miałes konto PayPal, jesteś nieletni, zablokowali bo było cos nie teges.
Załozyłeś nowy PayPal i dodałeś konto z starego rachunku ( z karty Preipad)
Z tego co sobie przypominam to w regulaminie pisze że nie możesz miec dwóch kont.
Teraz PayPal nałozył na nowe konto ograniczenia skoro żądaja scanu dowodu i rachunku?
Na wyciągu PDF z konta karty Preipad powinno być Twoje imie i nazwisko, adres i dane banku.
Co do uznania PDF z takiego konta to tylko dobra wola czy uznaja,
wolą wyciągi z normalnych kont bankowych.


RE: Weryfikacja rachunku bankowego - RoyMaster - 09-07-2014 10:29

Dobra od początku. Założyłem konto PayPal jako nieletni i zablokowali mi. Teraz założyłem nowe konto (będąc już pełnoletni). Chcąc usunąć kartę ze starego konta muszę im z nowego podesłać wyciąg z karty jako dowód, że należy do mnie. Musi się tam znajdować moje imię i nazwisko oraz numer rachunku karty. Kartę mam od tego poniedziałku i nie bardzo wiem skąd wziąć taki pdf aby były te informacje zawarte. Dodam, że dzisiaj doszedł przelew 10 zł na tą kartę więc mogę już taki wyciąg pobrać tylko jak i gdzie?


RE: Weryfikacja rachunku bankowego - Qwik - 09-07-2014 10:32

A to nie wystarczy wydrukować potwierdzenie z bankomatu?