Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Dylemat w wyborze nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Dylemat w wyborze nagrody (/Temat-Zamkniety-Dylemat-w-wyborze-nagrody-9387)



[Zamknięty]Dylemat w wyborze nagrody - Skona27 - 27-06-2010 13:15

Siema, mam 2014 punktów i niewiem co brać. PP czy moze coś z elektroniki, ale nie wiem co. Przedstawcie swoje za i przeciw


RE: Dylemat w wyborze nagrody - karol999ja - 27-06-2010 13:29

Ziomek nie ma co wybierać , bierz co będzie jak zdążysz. ;D


RE: Dylemat w wyborze nagrody - MotorniczyTramwaju - 27-06-2010 13:41

(27-06-2010 13:29)karol999ja napisał(a):  Ziomek nie ma co wybierać , bierz co będzie jak zdążysz. ;D

Przy takiej taktyce nic nie zdobędziesz.

Według mnie przy twoim dorobku punktowym bardziej opłaca się brać iPada, netbooka, czy jakiegoś iPoda (możesz też się pokusić o Macbooka, jeśli masz co najmniej 600zł na cło/vat). Te rzeczy możesz sprzedać z dużym zyskiem. Np. za iPada zapłacisz 380zł cła/vatu, sprzedasz za 2tys, to masz ok. 1600zł zysku. Stać Cię na PayPal 200$ co daje nam ok. 600zł, więc więcej zarobisz biorąc elektronikę.

Jaką brać elektronikę? To zależy, ile cła/vatu możesz zapłacić.
Zapraszam do tego tematu: http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=1111&highlight=ile+zap%C5%82acimy%3F


RE: Dylemat w wyborze nagrody - Yanke$ - 27-06-2010 13:42

Jeżeli mnie się o to pytasz, to bierz PayPala Wink Według mnie obecnie najlepsza nagroda, bo jak wygrasz i wypłacisz do banku to możesz sobie kupić bardzo fajne rzeczy, a obecnie wiele osób od razu automatycznie zagląda do 'electronics', czyli już masz ok. 10 sekund do przodu. Smile Poza tym za nagrodę zapłacisz cło i vat, a za PP nic. Tongue

Nie wiem po co ja to w ogóle piszę, już któryś raz, tylko sobie konkurencję robię.. :] Ej żartowałem lepsze są nagrody z 'Electronics' Tongue

@EDIT- co do pana wyżej i tematu
aj zapomniałem, że masz tylko 2000 punktów.. to PayPala dobrego nie weźmiesz Smile chyba, że zainstalujesz szybko 'Lockerz Play Extended' i obejrzysz. Duuuużo, naprawdę duuużo jest filmików poniżej minuty, a wnioskując po liczbie punktów ich nie obejrzałeś Smile wtedy zarobisz ok. 2k do restocku, który przewiduję jutro. Big Grin


RE: Dylemat w wyborze nagrody - Skona27 - 27-06-2010 13:52

No masz racje ;pp mam około 350 nieobejrzanych filmików, ale komu sie chce to robić.


RE: Dylemat w wyborze nagrody - radekb29 - 27-06-2010 13:58

Zrób tak. Wpadasz w elektronike i szukasz jakiegoś MacBooka. Bierzesz i sie cieszysz


RE: Dylemat w wyborze nagrody - candia - 27-06-2010 18:42

Paypal , 200$ w miare się opłaca Smile


[Zamknięty]Dylemat w wyborze nagrody - Killer - 18-05-2011 11:46

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.