Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Błędy przy zmianie permalinków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Błędy przy zmianie permalinków (/Temat-Bledy-przy-zmianie-permalinkow-93864)



Błędy przy zmianie permalinków - Resick - 08-07-2014 17:39

Cześć wszystkim.Mam poważny problem i nie bardzo wiem jak go rozwiązać.Na forum nie znalazłem tego tematu więc pozwoliłem sobie go stworzyć.Problem polega na tym,że kiedy chcę sobie zmienić permalinki z defaultowych na nazwę posta w adresie to po tej zmianie kiedy wchodzę w jakiś post to wyskakuje mi oto taki error:

Not Found
The requested URL /adres/ was not found on this server.



Bardzo proszę o pomoc.Dodam jeszcze,że wpisy są importowane.Importowałem też cały folder wp-content,po instalacji czystego wordpressa.

Kolega mi pomógłi zmieniłem permalink na własny /index.php/%post_id%/%postname%/ i śmiga wszystko.


RE: Błędy przy zmianie permalinków - TheGleeMat - 09-07-2014 00:27

Nie wiem co, ale coś namieszałeś samemu .


RE: Błędy przy zmianie permalinków - linoskoczek - 13-07-2014 09:57

Czemu taki dziwny permalink sobie wybrałeś?
Kod:
/index.php/%post_id%/%postname%/
Google woli ładniejsze i czytelniejsze linki.