Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Data urodzenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Data urodzenia (/Temat-Rozwiazane-Data-urodzenia-9385)



[Rozwiązane]Data urodzenia - dawid0810 - 27-06-2010 12:56

W swoim profilu na lockerz mam wpisana złą datę urodzenia i nie mogę jej teraz zmienić. Interesuje mnie kasa na paypal więc tutaj moje pytanie - na paypalu podac datę urodzenia taką jak na lockerz czy prawdziwą? Wątpie, żeby to porównywali jeżeli wszystkie inne dane są prawdziwe, jednak wolę zapytać Smile


RE: Data urodzenia - Yanke$ - 27-06-2010 13:11

Myślę, że na PayPalu powinieneś podać taką samą. Lockerz czasem jest dziwne i przyczepić się może do wszystkiego (i nie musi się z tego tłumaczyć). Lepiej podać taką samą, jak chcesz nagrodę. Tongue


RE: Data urodzenia - paskur - 27-06-2010 13:29

Ja na lockerz mam prawdziwa ,a na paypalu pewnie wpisalem tak zeby miec 18 lat!
fuck..
nie moge znalezc na paypalu jaka mam wpisana date, gdzie toj est ?


RE: Data urodzenia - xPietrek - 27-06-2010 13:43

Nic nie zrobią... Oni nie sprawdzają jakie macie daty na PP, kogo to obchodzi. Ja z drugiego konta wygrałem 25$ i przelali bez problemów, a tam mam całkiem inne dane niż na PP


RE: Data urodzenia - Yanke$ - 27-06-2010 13:49

@UP
Dobrze wiedzieć, że można mieć całkiem inne dane.. Ja słyszałem zupełnie inne rzeczy, że porównują wszystkie dane i muszą być identyczne Smile


Korzystając z okazji: konto na PayPalu, na które będzie można przelać kasę, może mieć zupełnie inny adres e-mail oraz dane osobowe ?*

----
*na przyszłość, dla innych, czytających ten wątek.


RE: Data urodzenia - kreatywny - 27-06-2010 14:14

Adres e-mail musi być ten sam bo go nie podajesz, wysyłają automatycznie na taki jak na lockerz a dane osobowe to mogą być inne z tego co napisał xPietrek


RE: Data urodzenia - xPietrek - 27-06-2010 14:21

E-mail możesz dodać w PayPalu wg TEGO poradnika.


RE: Data urodzenia - kreatywny - 27-06-2010 14:24

nawet nie wiedziałem dzięki za info


[Rozwiązane]Data urodzenia - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.