Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. (/Temat-Moi-rodzice-nie-wierza-w-zarabianie-przez-internet-93816)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - ismeriun - 12-07-2014 12:45

To są różnice pokoleniowe, które trudno przeskoczyć; rodzicom wydaje się że zarabianie w necie to zwykłe oszustwo i tak się nie da, a da się...dziś wiele banków ma w ofercie konta dla nieletnich, wystarczy rodziców poprosić o coś takiego, na pewno się zgodzą


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - wojtas99 - 12-07-2014 12:48

moi się zgodzili powiedziałem że jak założą to powiem skąd mam kase


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - poduszka12 - 13-07-2014 07:58

(12-07-2014 12:48)wojtas99 napisał(a):  moi się zgodzili powiedziałem że jak założą to powiem skąd mam kase

Ile miałeś kasy? Moim rodzicom trudno jest "przemówić do rozumu".
Więc to nie będzie takie proste. Zastanawiam się czy nie powiedzieć
o tym wujkowi (8lat starszy, informatyk) może on ich jakoś przekona.
W sumie ostatnio zainwestowałem trochę $ w stronę.
Na razie się wstrzymam poczekam do drugiej połowy wakacji.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Qwik - 13-07-2014 08:46

(12-07-2014 12:45)ismeriun napisał(a):  To są różnice pokoleniowe, które trudno przeskoczyć; rodzicom wydaje się że zarabianie w necie to zwykłe oszustwo i tak się nie da, a da się...dziś wiele banków ma w ofercie konta dla nieletnich, wystarczy rodziców poprosić o coś takiego, na pewno się zgodzą

Ale to jest oszustwo.

(13-07-2014 07:58)poduszka12 napisał(a):  
(12-07-2014 12:48)wojtas99 napisał(a):  moi się zgodzili powiedziałem że jak założą to powiem skąd mam kase

Ile miałeś kasy? Moim rodzicom trudno jest "przemówić do rozumu".
Więc to nie będzie takie proste. Zastanawiam się czy nie powiedzieć
o tym wujkowi (8lat starszy, informatyk) może on ich jakoś przekona.
W sumie ostatnio zainwestowałem trochę $ w stronę.
Na razie się wstrzymam poczekam do drugiej połowy wakacji.

Powiedz mu o tym ze na firesub oszukujesz ludzi na subskrypcje sms na facebooku.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - pikusix1 - 13-07-2014 09:30

Na pewno nie mów, na czym dokładne zarabiasz, bo będzie jeszcze gorzej. Sam miałem podobny problem (ale nie aż taki!). Tak jak kolega wcześniej napisał, wypłacaj na razie małe sumy np. 50-60zł, albo poproś kogoś znajomego, który ma konto i czy mógłbyś mu wpłacić na jego konto te pieniądze. Co do tego zarabiania - możesz powiedzieć, że np. jesteś bloggerem i zarabiasz na tym, że ludzie klikają w reklamy. Lol

Co do wujka informatyka - znając życie też będzie miał zdanie negatywne, bo będzie myślał, że jesteś w grupie Anonymous Lol


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Qulob - 13-07-2014 09:52

Co do tego wujka informatyka to pamiętaj, że to, że gościu jest informatykiem nie znaczy, że ma wierzyć w twoje zarabianie. Tym bardziej może być przeciw jak zauważy, że zarabiasz na firesub, bo to jest prawdziwy scamming. W sumie to zależy od charakteru, powodzenia.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - erykziele12 - 15-07-2014 00:09

Ja na początku "wspominałem" przy mojej mamie, że już mam tyle i tyle, jak pytała się skad to urywałem temat. Później tata pytał się o co chodzi, bo mama mu mówiła. Pogadałem na spokojnie, powiedziałem , że robie ludzi w konia podsuwając im prenumeratę (mój tata się sam na takie coś złapał ale w innej formie, więc łatwiej było mu wytłumaczyć), firma dostaje za to kasę a ja procent tej kasy i biznes się kręci. Połowicznie mi uwieżył i przekonał moją mamę o podanie mi numeru konta bankowego do zrobienia przelewu. Mam nadzieję, że do końca się przekonają jak zobaczą 3 stówki Lol


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Driver - 15-07-2014 02:13

Najprostszym rozwiazaniem jest kupno karty prepaid na allegro jak ktos juz wczesniej pisal. Kup ja. Wyplacaj sobie ma nia kase. Jak Ci bedzie kasa potrzebna na kino czy cos to wyplacasz z konta i tyle. Rodzice nie musza wiedziec.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - ZbysiuK - 15-07-2014 04:51

@do autora
Powiedz, ze oszukujesz ludzi żeby tracili 7 złoty tygodniowo - wtedy dadzą ci spokój Big Grin

-------------

U mnie nie było problemu Smile

Poprosiłem o konto skoczylismy do Pekao, konto zalozone karta kredytowa git majonez.
Ojciec sie wypytywał bo go to zainteresowało, to mu wytlumaczylem (pewnie nic nie załapał) i tyle.

Mama coś tylko mowi ze będą z tego problemy, a ja się smieje Wink.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - WujRock - 16-07-2014 20:55

(15-07-2014 04:51)ZbysiuK napisał(a):  @do autora
Powiedz, ze oszukujesz ludzi żeby tracili 7 złoty tygodniowo - wtedy dadzą ci spokój Big Grin

-------------

U mnie nie było problemu Smile

Poprosiłem o konto skoczylismy do Pekao, konto zalozone karta kredytowa git majonez.
Ojciec sie wypytywał bo go to zainteresowało, to mu wytlumaczylem (pewnie nic nie załapał) i tyle.

Mama coś tylko mowi ze będą z tego problemy, a ja się smieje Wink.

18zł tygodniowo*