Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. (/Temat-Moi-rodzice-nie-wierza-w-zarabianie-przez-internet-93816)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Qwik - 09-07-2014 12:56

Takie konto musi potwierdzić opiekun.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - prololex - 09-07-2014 13:00

Jak ja w takim wieku wygrywałem konkursy w sieci, to mama się cieszyła.
Mimo to, że jest osobą rygorystyczną to co robiłem w sieci uznawała za moją sprawę Smile

RADA - Pogadaj z rodzicami.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - grzesiek1990 - 09-07-2014 14:27

Musisz porozmawiać szczerze i otwarcie z rodzicami na ten temat. Dla wszystkich niepełnoletnich zarabiających w sieci mBank stworzył izzyKONTO, czyli konto osobiste dla nastolatka.

http://regularneoszczedzanie.blogspot.com/2014/07/izzykonto-konto-bankowe-dla-nastolatkow.html


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - xardas1020 - 09-07-2014 15:36

(09-07-2014 12:55)lukasz.t napisał(a):  pozostaje Ci założyć sobie konto dla młodzieży (takie choćby jak izzykonto w mBanku)

założyć konto to sobie może sam mając 18-ście lat
w wieku który obecnie ma nic bez zgody rodziców nie zrobi, chyba że znajdzie "słupa"któremu zapłaci za założenie konta na siebie, da mu dane login i hasło do logowania się na konto, da kartę do konta to wtedy w wieku 15 lat będzie miał "własne" konto bez zgody rodziców


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - ssssss94 - 09-07-2014 15:58

Zrób co innego, pokaż jej ten temat, każdy z nas zarabia jakoś w internecie, ja wczoraj wyplacilem 11,95 USD(35zł) po 3 dniach zarobku na PPD(turbobit)
Jest to legalny sposób zarobku, mnie chroni regulamin strony, jeśli jakikolwiek z moich plików zostanie zgłoszony jako naruszający prawa autorskie, musi być usunięty w ciagu 48h(takie prawo).
Zajmuje się tym serwis, ja dostaje tylko informacje o usunięciu.
Wrzucam rożne zdjęcia, filmy, gry i ebooki.
Niech każdy tu napisze jak zarabia żeby przekonać niewierzących rodziców kolegi:-)


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - poduszka12 - 09-07-2014 16:05

Moi rodzice musieliby zobaczyć gotówkę aby uwierzyli. Smile


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - PremAccHack - 09-07-2014 17:36

^^ Już się chwaliłeś przy okazji że oszukujesz ludzi? Bo tego chyba rodzice nie wiedzą Smile


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - jakamil123 - 09-07-2014 18:09

Ja jak swojej przyniosłem swoją pierwszą wypłatę z neta (pierwsza nawet w życiu) w wieku 15 lat to się zdziwiła Big Grin


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - wojtas99 - 09-07-2014 18:18

Mi Mama powiedziała, żebym zaczął zarabiać na necie a nie gram na kompie


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - notentego - 09-07-2014 18:45

(09-07-2014 18:18)wojtas99 napisał(a):  Mi Mama powiedziała, żebym zaczął zarabiać na necie a nie gram na kompie

Kiedyś też rodzicie mi mówili "zrób coś pożytecznego, a nie grasz w te idiotyczne gry" to siadłem i zarobiłem 500zł ;p