Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. (/Temat-Moi-rodzice-nie-wierza-w-zarabianie-przez-internet-93816)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Klin - 08-07-2014 08:29

Robisz pewnie jak wiekszosc zarabiajacych na sub sms, masowy spam i robienie ludzi w konia. Nie tedy droga. Lepiej juz zacznij w PPA/CPA. O wiele wiecej sie nauczysz, a wiedza przyda sie w przyszlosci.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - poduszka12 - 08-07-2014 08:36

(08-07-2014 08:29)Klin napisał(a):  Robisz pewnie jak wiekszosc zarabiajacych na sub sms, masowy spam i robienie ludzi w konia. Nie tedy droga. Lepiej juz zacznij w PPA/CPA. O wiele wiecej sie nauczysz, a wiedza przyda sie w przyszlosci.

Próbowałem w PPA dopóki nie skasowali bloga. Szkoda, bo coraz więcej wejść miałem.. W jedną nisze ok 100-150wejść dziennie.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Juhas - 08-07-2014 08:50

Wypłać na bank bez wiedzy twojej Matki potem powiedz że to twoje
Będzie że ukradleś długi ..... Ale jak nic nie będzie to w końcu uwieży Lol


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - rBartek - 08-07-2014 10:05

Albo do 18 poczekaj i będziesz miał na start trochę $ ;p


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - xardas1020 - 08-07-2014 10:15

a nie masz starszego brata, siostry, kuzyna czy kuzynki ?
może z nimi się dogadaj na ich konto bankowe dokonuj wypłat a wzamian za pomoc jakaś pizza dla nich, piffko czy jakiś % od przelewu Smile


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - GoodLecki - 08-07-2014 10:37

Pokaż jej saldo i wyslij przy niej emaila na kontakt : "Czy mogę wypłacić pieniądze na konto matki"


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - rBartek - 08-07-2014 10:44

Jak wypłaci na konto matki to znikną tak jak pieniądze z komunii Huh


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Klin - 08-07-2014 10:53

(08-07-2014 08:36)poduszka12 napisał(a):  
(08-07-2014 08:29)Klin napisał(a):  Robisz pewnie jak wiekszosc zarabiajacych na sub sms, masowy spam i robienie ludzi w konia. Nie tedy droga. Lepiej juz zacznij w PPA/CPA. O wiele wiecej sie nauczysz, a wiedza przyda sie w przyszlosci.

Próbowałem w PPA dopóki nie skasowali bloga. Szkoda, bo coraz więcej wejść miałem.. W jedną nisze ok 100-150wejść dziennie.

Więc dlaczego zrezygnowałeś ? Trzeba było działać dalej, cały czas posuwać się naprzód


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - gelmen - 08-07-2014 12:02

Zrób tak jak napisał kolega wcześniej.
Kup sobie na Allegro kartę PrePaid do jakiegokolwiek banku - mBank, BZ WBK itd.
Taka karta ma limit 10 tysięcy - po tej kwocie staje się jakby nieważna.
Nie musisz podawać żadnych danych ani nic, po prostu sprzedawca z Allegro przysyła Ci kartę na adres i możesz z niej korzystać.
Jednorazowy limit wpłaty - jedynie te 10 tysięcy co jest ogólnym limitem karty.
Przy wypłacie jest 500 zł limitu dziennie z czego przy każdej wypłacie prowizja jest 5 zł.
To najlepsze rozwiązanie, najbardziej bezpieczne a rodzice nie muszą o niczym wiedzieć, wiem bo sam tak robiłem do czasu gdy przekonałem ich do otwarcia własnego konta online.
Później sprawa prosta i oczywista, piszesz np. do Marcela z tego forum, że chcesz wymienić się z PP --> Bank, wysyłasz mu kasę na PayPal, on odsyła Ci na numer konta bankowego taki jaki na odwrocie karty, czekasz 1 dzień aż środki wejdą na konto i możesz śmigać do bankomatu. Smile


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - rBartek - 08-07-2014 12:05

@up
To jest na pewno bezpieczne?