Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. (/Temat-Moi-rodzice-nie-wierza-w-zarabianie-przez-internet-93816)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - xardas1020 - 07-07-2014 23:23

(07-07-2014 23:18)Artiis napisał(a):  
(07-07-2014 23:05)xardas1020 napisał(a):  ja mam chyba dla ciebie rozwiązanie problemu Smile
korzystaj z kantora marcel, to co masz na paypal on pomniejszoną kwotę o swoją prowizję prześle ci przekazem pocztowym
gdy listonosz przyniesie dla ciebie pieniądze powiesz rodzicom, że to jest to o czym im mówiłeś,wtedy możesz użyć argumentu iż po co ma przynosić ci pieniądze listonosz jak możesz mieć wpływ na konto bankowe, oraz zarabiasz to od rodziców nie potrzebne ci już kieszonkowe Smile

link tematu marcel :

http://zarabiam.com/Temat-Wymiana-PayPal-Bank-Bank-PayPal-PP-DOLADOWANIE-77238


P.S artiis proponuje swoją prowizję 10%, a marcel przy powyżej 50zł bierze 7% więc zawsze 3% mniej Tongue


Marcel, raczej nie robi przekazów pocztowych Big Grin. A komu się będzie chciało lecieć na pocztę za parę zł?

marcel robi przekazy pocztowe Tongue
i o 3% mniej prowizji od ciebie bierze Tongue


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - bolo9797 - 07-07-2014 23:24

Marcel robi przekazy pocztowe.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Artiis - 07-07-2014 23:25

Aha chyba, że tak.

W takim razie od jakby był min: przelew 200zł, to wezmę 5% + koszty przekazu. Za mniej to mi się nie opłaca ( więcej zarobie przez internet w tym czasie ;p ).


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Klin - 08-07-2014 00:04

Karta prepaid BZWBK i dogadanie sie z kims na forum na temat transakcji wymiany pp-->konto.

Radzilbym zmienic metode zarobku, sa lepsze rzeczy niz sub sms


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Nescafe - 08-07-2014 01:34

Pogadaj poważnie z rodzicami na ten temat. Wytłumacz im na czym to polega, przelewaj w małych kwotach.

(08-07-2014 00:04)Klin napisał(a):  Karta prepaid BZWBK i dogadanie sie z kims na forum na temat transakcji wymiany pp-->konto.

Radzilbym zmienic metode zarobku, sa lepsze rzeczy niz sub sms

Co masz na myśli mówiąc, że są lepsze rzeczy niż sub sms? Podaj przykład jak możesz Smile


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - poduszka12 - 08-07-2014 07:00

Przekaz pocztą w tym momencie odpada. Poczta dochodzi do sąsiadki, wścibska kobieta i straszna plotkara. Zaczną się pytania skąd?, po co?, jak?, gdzie?..
Zacznie mówić że na czarno, albo staruszków okradam.
Zresztą ona nie przepada za moją mamą, więc tym bardziej odpada.
Jeżeli ktoś by był zainteresowany to przelew paypal. Potem postaram się coś kupić na morele.net.
Jeżeli bym coś kupował czy mógłbym płacić z fake konta paypal (konto 2lata)?
Mógłby mnie ktoś wtajemniczyć w inny sposób zarobku?


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Pole - 08-07-2014 07:16

"Pójdziesz siedzieć!!!"

A na serio to poszukaj innego sposobu na zarobek. Widzę w twojej sygnaturce Kubigo,może warto iść w tą stronę ?


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - wojtas99 - 08-07-2014 07:20

shorte.st dobry sposób


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - poduszka12 - 08-07-2014 07:34

(08-07-2014 07:20)wojtas99 napisał(a):  shorte.st dobry sposób

Tak, dobry. Reklamujesz skąpo ubrane dziewczyny, a napaleńcy klikają.
To odpada..
Zarabiałem na kubigo do czasu nowego rutera. Teraz gdy resetuje go to 5min minie zanim się włączy.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - aero2 - 08-07-2014 08:15

Idź rwać wiśnie - uwierzą.Smile