Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. (/Temat-Moi-rodzice-nie-wierza-w-zarabianie-przez-internet-93816)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Max998 - 10-02-2015 22:34

(10-02-2015 21:14)paoz napisał(a):  
(10-02-2015 11:51)joefdgod napisał(a):  Moi też nie wierzyli do póki nie kupiłem po zdaniu prawka auta za hajs z sieci potem uwierzyli po kilku miesiącach przestali wierzyć gdy policja wpadła do domu i oskarżyli mnie o zachachmęcenie kont w metin2 Big Grin ahh co to był za interes Jerk2 od ponad 2 lat zarabiam legalnie i cały czas mi głowę zawracają że siedzieć pójdę Tongue no ale teraz ciężko będzie im przetłumaczyć Undecided

joefdgod-haha chetnie bym przeczytal cos wiecej na ten tematy Big Grin

Moi też często buczą, że w końcu wyląduję w więzieniu za te ''biznesy''. Big Grin
Ale tylko raz spociłem się jak dzika świnia w parku puszczona luzem kiedy pod blok przyjechała policja i przyjechali na moje piętro.. Na szczęście to do bezdomnego, który tam sobie urządzał domowisko. Big Grin


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - joefdgod - 10-02-2015 23:16

Dla tych co zaciekawiła moja historia Smile utworzyłem temat z opisem jak to było i jakie były konsekwencje.
tutaj


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Arczit - 23-11-2015 12:43

Mi to już nawet wmawiali że nie da się takiej kasy zarobić w internecie i na pewno handluje narkotykami haha Big Grin


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - ivandzms - 01-02-2016 17:31

U mnie było identycznie; gadka, że narobię tym problemów i przede wszystkim, że to ściema bo nie da się tak zarabiać beka Jak zacząłem wypełniać sobie portfel to w końcu się uciszyli. Pierwsze zarobione pieniądze wydałem na przezaj****y monitor. Ojciec ciągle był przekonany, że kupił mi go wujek, który dopiero co wrócił z Anglii beka


Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - lokuero - 01-02-2016 21:59

Ja namowilem rodzicow, zeby mi konto w banku zalozyli. Jak mi zaczelo splywac siano z yt po dobrych kilkaset zl co miesiac to mieli piekne zdziwienie na twarzy Wink Zycie jak bog przez 2 lata liceum ^^. 9tys przewalone na glupoty...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk