Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. (/Temat-Moi-rodzice-nie-wierza-w-zarabianie-przez-internet-93816)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - thepolishmoosepl - 06-02-2015 20:52

Gadacie mu o wypłacie jak właśnie nie może ich wypłacić.
Możesz w najlepszym przypadku poprosić kumpla aby sobie założył konto w mbanku.
Spyta się rodziców itp. i wypłacisz na jego konto.
Możesz tak ,że do jakiegoś wujka podejść i pogadać jak chłop z chłopem.
W najlepszym przypadku zdobądź numer konta mamy i wypłać bez zgody(Do tego nie musisz mieć potwierdzenia) Jak zobaczy że pieniążki przyszły jej myślenie się zmieni...


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - rachman - 06-02-2015 22:02

Cytat:W najlepszym przypadku zdobądź numer konta mamy i wypłać bez zgody(Do tego nie musisz mieć potwierdzenia) Jak zobaczy że pieniążki przyszły jej myślenie się zmieni...
Gorzej jak się jeszcze bardziej wk... i dostanie gostek zrypę za to że jakieś podatki będzie trzeba płacić, że skarbowy się przypierdzieli itd itd. Sam mam lat na karku i wiem jakie myślenie mają deczko starsze ode mnie pokolenia Wink
Radziłbym wydrukować saldo konta w programie ile zarobił, do tego regulamin i jakąś interpretację ministra czy sądową jak rozliczać takie dochody - wtedy czarno na białym starzy mają że to legalne, że fiskus nie przywali się, że to nie oszustwa itd.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Max998 - 06-02-2015 22:08

Moi też nie wierzyli do póki nie przyszedł aparat za 500zł. i potem rower za 1000zł. Smile


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Split66 - 08-02-2015 13:44

Najlepsze są dowody, a nie gadanie w powietrze. Zaproś ją do kompa i pokaż, że masz środki tylko chciałbyś je wypłacić na konto bankowe. Albo wypłać sobie sam na PP.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Mieciu18 - 10-02-2015 11:08

Starsi mają uprzedzenia do takich rzeczy, w sumie nie można się im dziwić, boją się kontroli z urzędu skarbowego czy czegoś w ten deseń, nie biorąc pod uwagę tego, że dla takich kwot to urząd nie ma się co fatygować raczej..


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - joefdgod - 10-02-2015 11:51

Moi też nie wierzyli do póki nie kupiłem po zdaniu prawka auta za hajs z sieci potem uwierzyli po kilku miesiącach przestali wierzyć gdy policja wpadła do domu i oskarżyli mnie o zachachmęcenie kont w metin2 Big Grin ahh co to był za interes Jerk2 od ponad 2 lat zarabiam legalnie i cały czas mi głowę zawracają że siedzieć pójdę Tongue no ale teraz ciężko będzie im przetłumaczyć Undecided


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - lolekxp - 10-02-2015 13:26

Mnie też kiedyś nie wierzyli, cały czas mnie gnali do roboty puki co miesiąc nie zacząłem przynosić do domu po 3tys zł z bonusami, wtedy się zamknęli ostatecznie jak otworzyłem DG Big Grin


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Weglowodan - 10-02-2015 13:27

(10-02-2015 11:51)joefdgod napisał(a):  Moi też nie wierzyli do póki nie kupiłem po zdaniu prawka auta za hajs z sieci potem uwierzyli po kilku miesiącach przestali wierzyć gdy policja wpadła do domu i oskarżyli mnie o zachachmęcenie kont w metin2 Big Grin ahh co to był za interes Jerk2 od ponad 2 lat zarabiam legalnie i cały czas mi głowę zawracają że siedzieć pójdę Tongue no ale teraz ciężko będzie im przetłumaczyć Undecided

Mistrz Big Grin


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - paoz - 10-02-2015 21:14

(10-02-2015 11:51)joefdgod napisał(a):  Moi też nie wierzyli do póki nie kupiłem po zdaniu prawka auta za hajs z sieci potem uwierzyli po kilku miesiącach przestali wierzyć gdy policja wpadła do domu i oskarżyli mnie o zachachmęcenie kont w metin2 Big Grin ahh co to był za interes Jerk2 od ponad 2 lat zarabiam legalnie i cały czas mi głowę zawracają że siedzieć pójdę Tongue no ale teraz ciężko będzie im przetłumaczyć Undecided

joefdgod-haha chetnie bym przeczytal cos wiecej na ten tematy Big Grin


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Soplica - 10-02-2015 22:29

Moi tak średnio wierzą, ale zawsze wkurzają się jak im mówią że ja będę zarabiał w domu przed komputerem Big Grin