Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. (/Temat-Moi-rodzice-nie-wierza-w-zarabianie-przez-internet-93816)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Mrostry0407 - 11-08-2014 21:07

(11-08-2014 10:58)poduszka12 napisał(a):  Najbardziej się obawiam tego że zaczną opowiadać na prawo, lewo rodzinie. Mam kilku starszych kuzynów, wujków informatyków, a nawet ciocię. Jeżeli oni się tym zainteresują będę musiał im pokazać, wyjaśnij na czym zarabiam. Raczej będę przeciwko temu, może nawet powiedzą że to nielegalne. Szybko się zakończy moje zarabianie. Nastawią negatywnie moich rodziców w kilka sekund.
W sumie przekonanie rodziców to, najmniejsze moje zmartwienie teraz. Gorzej z resztą rodziny, moja mama lubi się chwalić.
Co robić w takim wypadku?

To ze sie zainteresuja, nie oznacza ze musisz pokazywac... powiedz, ze to tajemnica czy cos ( Wymysl cos co zgasi ) i tyle... Przeciez nie wszystko musza wiedziec


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - adex77 - 11-08-2014 21:11

Moi rodzice nie wierzyli dopóki nie pokazałem im wypłaty z adsense Big Grin


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Janex - 11-08-2014 21:45

(11-08-2014 10:58)poduszka12 napisał(a):  Najbardziej się obawiam tego że zaczną opowiadać na prawo, lewo rodzinie. Mam kilku starszych kuzynów, wujków informatyków, a nawet ciocię. Jeżeli oni się tym zainteresują będę musiał im pokazać, wyjaśnij na czym zarabiam. Raczej będę przeciwko temu, może nawet powiedzą że to nielegalne. Szybko się zakończy moje zarabianie. Nastawią negatywnie moich rodziców w kilka sekund.
W sumie przekonanie rodziców to, najmniejsze moje zmartwienie teraz. Gorzej z resztą rodziny, moja mama lubi się chwalić.
Co robić w takim wypadku?

Mam takie pytanie do was:
Jeśli zarabiam na kilku serwisach (z subskrypcjami) to moi rodzice wypełniają tylko 1 PIT i się rozliczają z niego?
Jeśli zarabiam na innych serwisach partnerskich to już inny pit?

Najlepiej powiedz, że zarabiasz na reklamach Smile Masz jakąś stronkę czy coś podobnego. Nikt nie będzie się już dopytywał szczegółów bo każdy wie jak to działa.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - poduszka12 - 12-08-2014 07:00

(11-08-2014 21:45)Janex napisał(a):  
(11-08-2014 10:58)poduszka12 napisał(a):  Najbardziej się obawiam tego że zaczną opowiadać na prawo, lewo rodzinie. Mam kilku starszych kuzynów, wujków informatyków, a nawet ciocię. Jeżeli oni się tym zainteresują będę musiał im pokazać, wyjaśnij na czym zarabiam. Raczej będę przeciwko temu, może nawet powiedzą że to nielegalne. Szybko się zakończy moje zarabianie. Nastawią negatywnie moich rodziców w kilka sekund.
W sumie przekonanie rodziców to, najmniejsze moje zmartwienie teraz. Gorzej z resztą rodziny, moja mama lubi się chwalić.
Co robić w takim wypadku?

Mam takie pytanie do was:
Jeśli zarabiam na kilku serwisach (z subskrypcjami) to moi rodzice wypełniają tylko 1 PIT i się rozliczają z niego?
Jeśli zarabiam na innych serwisach partnerskich to już inny pit?

Najlepiej powiedz, że zarabiasz na reklamach Smile Masz jakąś stronkę czy coś podobnego. Nikt nie będzie się już dopytywał szczegółów bo każdy wie jak to działa.

Ale to będziesz pokaż ją. Chcemy zobaczyć jak wygląda, jak działa itd.
Czy jest legalna, bezpieczna.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - cqb - 12-08-2014 16:39

Moi uwierzyli w zarabianie w necie, gdy w lipcu, z okazji ich rocznicy ślubu zakupiłem im nową plazme a dla siebie PS4.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - nzvq - 12-08-2014 21:59

Może trochę późno ale łatwy sposób na wyciągnięcie hajsu bez osiemnastki - Wymagany telefon z androidem (chyba że "IKO" na innych systemach też działa)

A więc tak:
-ściągasz IKO, rejestrujesz się itp...
-w aplikacji masz podany własny numer konta
-weryfikujesz konto na PP
-wypłacasz pieniądze z PP
-idziesz z telefonem do bankomatu PKO i wypłacasz cash.

Pieniążki z PP idą 3-4 dni.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - RemoverPL - 03-02-2015 13:26

Polecam książkę "Psychologia perswazji" K. Hogana Smile Przyda ci się w tej sytuacji, również w zarabianiu.
O, albo powiedz, że jak pójdą za to do więzienia, to zarobisz miliony i wpłacisz kaucję Jerk


//edit
Sorki za odkop, nie zauważyłem daty ostatniego posta.


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Pablinho - 06-02-2015 18:50

U mnie też zawsze było gadanie, że nic na tym nie zarobię.
No cóż kokosy to może nie są, ale na chipsy starczy Big Grin


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Weeder - 06-02-2015 19:34

A tam gadanie gadaniem najlepiej jak zobaczą pierwszą wypłatę to się zaczyna a skąd, a jak , a czy aby legalnie ? Big Grin Wyraz twarzy bezcenny Lol


RE: Moi rodzice nie wierzą w zarabianie przez internet. - Mercz - 06-02-2015 19:45

Pokaz im wyplate, to sie zdziwia. Wink Moze to ich przekona. Wink