Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak stworzyć konto na facebooku pod spamowanie. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak stworzyć konto na facebooku pod spamowanie. (/Temat-Jak-stworzyc-konto-na-facebooku-pod-spamowanie-93815)

Strony: 1 2


RE: Jak stworzyć konto na facebooku pod spamowanie. - Babcia_Irenka - 17-07-2014 19:26

(17-07-2014 12:42)erykziele12 napisał(a):  Czemu mamy zbierać tych znajomych ? Lepszy zasięg?
Lepsza wiarygodność konta dla Facebooka.


RE: Jak stworzyć konto na facebooku pod spamowanie. - Marciniak1995 - 08-08-2014 00:38

Witam.
Robię wszystko według poradnika dodatkowo jeszcze używając weryfikacji telefonicznej. Wszystko pięknie jest na początku kiedy dochodzę do paru grup "znajomi" i ich zbieram. Lecz po jakimś czasie gdy chcę dołączyć do innych grup to od razu na pierwszych 1-3 wyskakuje mi komunikat, że funkcja ta została zablokowana na moim koncie na okres 2 tygodni...

Ktoś wie jaki może być powód?


RE: Jak stworzyć konto na facebooku pod spamowanie. - ToxicIce - 10-08-2014 18:51

(08-08-2014 00:38)Marciniak1995 napisał(a):  Witam.
Robię wszystko według poradnika dodatkowo jeszcze używając weryfikacji telefonicznej. Wszystko pięknie jest na początku kiedy dochodzę do paru grup "znajomi" i ich zbieram. Lecz po jakimś czasie gdy chcę dołączyć do innych grup to od razu na pierwszych 1-3 wyskakuje mi komunikat, że funkcja ta została zablokowana na moim koncie na okres 2 tygodni...

Ktoś wie jaki może być powód?

Pewnie jakiegoś paszteta masz na profilowym beka Tongue
Raczej gdzieś się pośpieszyłeś innej opcji raczej nie ma


RE: Jak stworzyć konto na facebooku pod spamowanie. - MastaBlasta - 03-09-2015 08:18

hej, ja mam taki problem ze jak dostalem blokade na dodawania do grup na 2 tyg, minelo 2 tyg, pisze ze blokada zdjeta, a jak probuje dodac post na grupie to nadal widac , wyskakuje okienko ze mam blokade, cos jakby sie zacielo. blokada niby zdjeta bo tak napisane a jak w praktyce to nadal nie moe dodac.. o co chodzi , kts tak mial?


RE: Jak stworzyć konto na facebooku pod spamowanie. - kalutor - 04-09-2015 22:43

(07-07-2014 23:38)Patenciarz napisał(a):  Ktos kto ma zerowe pojecie o tym wie to dawno , zupelnie nie przydatne , kazdy robi to wszystko co Ty opisales wiec nic nowego tylko naklepałeś dlugiego posta Tongue

Żebyś Ty chociaż miał pojęcie o tym, jak myśl swoją górnolotną w język polski ubrać...


RE: Jak stworzyć konto na facebooku pod spamowanie. - Sunspear - 07-09-2015 12:23

Ja mam taki problem, że po założeniu konta, dołączenia do jednej z grup i wstawieniu zdjęcia z prośbą o dodanie do znajomych...nic się nie dzieje. Od kilku dni nikt nie wysłał zaproszenia. Postanowiłem dołączyć do kilku kolejnych grup, ale jeszcze mnie nie zaakceptowali. Sam nawet wysłałem kilka zaproszeń i nikt nie akceptuje. Profil wygląda na "prawdziwy", zdjęcie jest normalne, nie jakaś spompowana lalka z tapet naszych pulpitów. Wszystko robiłem zgodnie z instrukcją i nic. Co się może dziać?

Dodam do tego fakt, że mam problem z zakładaniem kont na Gmailu. Doszedłem do wniosku, że najlepiej wyjdę na starterach. Ale potem okazało się, że Facebook tez prosi o numer i dodatkowo skan dowodu lub podobnego dokumentu, który potwierdzi tożsamość i/lub zdjęcie profilow (najlepsze jest to, że nawet nie zdążyłem profilowego ustawić i już je chcą weryfikować). Nie wiem co jest nie tak. Może powinienem spróbować z proxy? Zawsze wszystko robię ze świeżego IP, czyszczę dane przeglądarki i konta tworzę w trybie incognito. Jeżeli macie jakieś rady, to proszę je tutaj podać, bo strasznie to zniechęca do dalszej pracy.

Pozdrawiam ciepło,
Sunspear


RE: Jak stworzyć konto na facebooku pod spamowanie. - count765 - 07-09-2015 12:50

(07-09-2015 12:23)Sunspear napisał(a):  Profil wygląda na "prawdziwy", zdjęcie jest normalne, nie jakaś spompowana lalka z tapet naszych pulpitów.


Widzę, że masz ten problem, który ja miałem na początku zarabiania w necie - za bardzo wierzysz w inteligencję ludzi Big Grin spompowana lala z cyckami na wierzchu lepiej się sprawdzi Tongue