Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam]Spambot na naszą-klase - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Szukam]Spambot na naszą-klase (/Temat-Szukam-Spambot-na-nasza-klase-93809)



[Szukam]Spambot na naszą-klase - Golona - 07-07-2014 20:20

Witam
posiada może ktoś spambota do naszej klasy który wysyła prywatne wiadomości np do ludzi co dopiero co wstawili nowe zdjęcia albo coś w podobie?


RE: [Szukam]Spambot na naszą-klase - bolo9797 - 07-07-2014 21:22

W 100% odracam ci bocenie na tej stronie.. Juz okolo 10 osob pozwali za spam na ich stronie , strona nie ma sie dobrze , wiec szuka sposobow jak sobie odrobic na odszkodowaniach.

Jezeli chcesz to moge ci takiego bota zrobic ale na twoja odpowiedzialnosc..


RE: [Szukam]Spambot na naszą-klase - Golona - 08-07-2014 10:21

Dzięki za uwage, od razu tłumacze, że nie działam w subskrypcjach sms Smile chciałem tylko przetestować jak by się ruch na blogu dzięki temu zwiększył ( blog również bez subskrypcji ) więc to chyba legalne? Smile Jeśli jest taka możliwość to by bardzo prosil

Chyba, że masz na myśli jakikolewiek spam?


RE: [Szukam]Spambot na naszą-klase - WujRock - 08-07-2014 10:34

Ogolnie chlopakiz nk za spam pozywaja. Ja tam bym nie ryzykowal.


RE: [Szukam]Spambot na naszą-klase - bolo9797 - 08-07-2014 11:33

To nie chodzi o to czym spamujesz tylko ze spamujesz.


RE: [Szukam]Spambot na naszą-klase - rBartek - 08-07-2014 11:35

Koledzy wyżej mają rację Wink


RE: [Szukam]Spambot na naszą-klase - Golona - 08-07-2014 12:08

Ano to dziękuje za rady, jednak rezygnuje, nie chce mieć przez to problemów Smile dzieki za info
Myśle, że temat do zamknięcia.


RE: [Szukam]Spambot na naszą-klase - viciu - 08-07-2014 14:05

się znacie http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/494870,sad-nie-ma-kary-za-spam-na-naszej-klasie,id,t.html