Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]SHOP - zamawianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]SHOP - zamawianie (/Temat-Rozwiazane-SHOP-zamawianie-9380)



[Rozwiązane]SHOP - zamawianie - Baleron333 - 27-06-2010 09:29

Jak mam rodzinę w Holandii i zmienie adres na ich (holenderski) i cos zamówię .
To jak przyjdzie to moja rodzina nie będzie musiała płacić cła ???
Bo ja bym chętnie coś zamówił

bo powiedzmy ze chcialbym zamówić tylko koszulke(to beda musieli placic)
bo przeciez za takie rzeczy sie chyba nie placi


RE: SHOP - zamawianie - cpr - 27-06-2010 09:32

Sprawdź prawo celne w Holandii, ale najprawdopodobniej będzie musiała bo to jest (abroad) więc tylko amerykanie nie płacą.


RE: SHOP - zamawianie - Magnus - 27-06-2010 10:11

Właśnie amerykańce tylko nie płacą a reszta musi bulić ...


RE: SHOP - zamawianie - czesiozlatryndii - 27-06-2010 21:25

a ma ktoś adres familii jakiejś albo persony skłonnej odebrac paczke od lockerz?? bo chce na restock, a w usa nie ma mnie niestety ;/ odwdzięczę się jakoś Wink na PM zapraszam Wink


RE: SHOP - zamawianie - Tech - 27-06-2010 21:52

Nic ci to nie da, że się na shopowy restock dostaniesz, bo nagrody z niego wysyłane są też tylko do USA Wink


RE: SHOP - zamawianie - omisiu - 27-06-2010 23:59

Poza tym szop dla international będzie w przeciągu kilku tygodni więc na ten restock i tak się nie załapiesz.


RE: SHOP - zamawianie - Burned - 28-06-2010 18:39

Baleron oni pewnie na mało wartościowe paczki nie dadzą cła, zależy od celników, ale jeśli paczka oznaczona jako "GIFT" to do jakiejś wartości (bodajże 45 euro) nie płaci się podatku. Jak otworzą dla Holandii to możesz śmiało zamawiac, ale pamiętaj że twoja rodzina zapłaci za wysyłke paczki z Holandii do Polski.


[Rozwiązane]SHOP - zamawianie - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.