Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ (/Temat-MetaTrader-4-niezbedne-narzedzie-do-inwestycji-%E2%9C%94-93783)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: MetaTrader 4 - Comparic - 22-10-2014 19:22

W kodzie da się to oczywiście wychwycić. Tutaj jednak nie pomogę bo na programowaniu się nie znam, ale możesz śmiało pytać u nas np. na forum. Są osoby (np. Marchew), który w sumie dawał podwaliny pod cały AlgoTrading w Polsce także jest komu odpowiedzieć na takie pytania Wink


RE: MetaTrader 4 - MaLiN - 22-10-2014 19:29

A jednak jest to możliwe? Aż takim ekspertem nie jestem w tej dziedzinie, no ale całe te programowanie, te kody, to jest wielki misz masz. Ciężko się w tym połapać, podziwiam osobę, która się w tym tematach orientuje Wink


RE: MetaTrader 4 - MaLiN - 27-10-2014 19:26

W końcu pojawił się filmik dotyczący obsługi dla początkujących. Mam nadzieje, że się spodoba Smile

Proszę o pisanie opinii, czego brakuje, co poprawić itp. Mam nadzieje, że coraz więcej będzie się pojawiało tego typu filmów. Zapraszam do subskrybowania kanału binary24.pl Wink






RE: MetaTrader 4 - Xkr - 27-10-2014 19:43

Prosze mln, nie 360p, to wyglada jak nagrywane tosterem nie w dobie ekranow FHD, bo taka pikseloza ze az razi, do tego te zblizenia i podwojna myszka, nope.


RE: MetaTrader 4 - MaLiN - 27-10-2014 19:56

Ciężko jest z programami tego typu. To są nasze początki - ja osobiście tego nie nagrywałem Tongue Oczywiście dlatego tak ważne są dla nas uwagi. Ten program na którym nagrywany był filmik, nie miał możliwości wyłaczenia tej drugiej myszki. Ustaw sobie na 480p wtedy lepsze są efekty. Ja wiem, że łatwiej jest krytykować niż samemu coś zrobić, ale to taka kolej rzeczy Tongue


RE: MetaTrader 4 - Xkr - 27-10-2014 20:15

Wiesz, ja odrazu zwracam na to uwage, na takie wlasnie filmiki bo pokazuja czy ktos sie przylozyl czy nie, rozumiem ze to poczatki ale wklepanie prostych faz do wujka google jak nagrac to chwila roboty, nie chce tu wyjsc na nie wiem kogo, poprostu just saying Big Grin


RE: MetaTrader 4 - malpa2 - 27-10-2014 21:10

Camtasia ma 720p jakość wiec można było to zrobić lepiej, chyba że nie nagrywaliście w Camtasi tylko w innym programie. Ogólnie nic nowego jesli chodzi o mt4, szkoda że nie było jak zmienić te brzydkie świece w tradycyjne czerwono-zielone, a u mnie w poradniku jestTongue Ale jak na 1 raz to ok, fajnie że już nagrywacie i ktos na pewno skorzysta.


RE: MetaTrader 4 - MaLiN - 27-10-2014 23:07

Nie mamy jeszcze żadnego experta w dziedzinie robienia filmów Big Grin Po prostu wdrażamy to, co jesteśmy w stanie zrobić i pokazać. Może to nie jest nic nowego, ale i tak sporo osób nadal nie wie, że istnieje coś takiego jako mt4, zawsze komuś się przyda Wink Poradniki zawsze lepiej wyglądają, ale nie każdemu chce się je też czytać Tongue


RE: MetaTrader 4 - bart07 - 28-10-2014 12:08

Ja osobiście jestem zdania, że treść powinna przeważać nad formą Tongue

Skoro filmik ma cel edukacyjny, a nie rozrywkowy, to jego celem powinno być nauczenie obsługi mt4 ludzi, którzy jeszcze tego nie potrafią. On ma uczyć, a nie się podobać Tongue

Wrażenia estetyczne bardziej się udzielają zapewne, gdy ma się już obsługę mt4 w jednym palcu Wink


RE: MetaTrader 4 - MaLiN - 30-10-2014 18:51

Zgadzam się z bartem. Ważne jest to co jest przedstawione i w jaki sposób, a wygląd jest osobną rzeczą. Fajnie popatrzeć na piękne poradniki, ale wtedy trzeba przeznaczyć więcej czasu + mieć od tego "speców". My uczymy się sami, staramy się jak możemy Wink

Filmik zawsze się komuś przyda, ale również może pojawią się kolejne poradniki, lecz w formie pdfu Wink