Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ (/Temat-MetaTrader-4-niezbedne-narzedzie-do-inwestycji-%E2%9C%94-93783)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Instalacja MetaTrader 4 pod ALPARI - MaLiN - 02-10-2014 10:48

Z lewego pola (obok wykresu), tzw. NAVIGATOR wybierasz z listy dany wskaźnik, przesuwasz go na wykres, tak samo robisz z kolejnym, który chcesz dodać - przesuwasz w miejsce obecnego wykresu. Nie zawsze się to udaje, bo nie wszystkie się ze sobą da połączyć


RE: Instalacja MetaTrader 4 - MaLiN - 06-10-2014 17:24

Z racji faktu, że sporo osób ma problemy z MT4, zachęcam do udzielania się w tym temacie, gdzie służę pomocą Smile


RE: Instalacja MetaTrader 4 - Diabełek - 06-10-2014 18:34

Więc ja skorzystam. Big Grin

Mógłbyś w wolnej chwili zobaczyć ten wskaźnik? http://www.mql5.com/en/code/8424

Jest to wskaźnik pokazujący godzinę czasu lokalnego, GMT i czasu brokera. Ja go wrzuciłem i nie działa same okienka Label mam na wykresie. Może trzeba coś zmienić, choć przyznam, że już bawiłem się w zmienianie false na true.


RE: Instalacja MetaTrader 4 - MaLiN - 07-10-2014 09:13

Sprawdzę, na szybkości go instalowałem i również nie działa, tak samo jego zamienniki. Może to być wina oprogramowania, bo z tego co zauważyłem są one z 2008, więc trochę czasu minęło, a same MT4 się przez ten czas zmieniało.

Jeszcze posprawdzam to i popytam się w odpowiednim miejscu, jak będę wiedział więcej - dam znać Wink


RE: Instalacja MetaTrader 4 - Diabełek - 07-10-2014 09:25

Nie jest jakiś mus, ale pracując na trzech różnych strefach można się pogubić.


RE: Instalacja MetaTrader 4 - Comparic - 07-10-2014 14:52

szczególnie kiedy mamy czas letni. Brokerzy podają GMT - musimy pamiętać, że do końca października doliczamy do niego dwie godzinki a nie jedną Smile


RE: Instalacja MetaTrader 4 - Diabełek - 07-10-2014 16:31

Dziwne, ja obecnie do czasu GMT dodaję +2 h aby powstał polski czas, więc po zmianie to będzie +1 do GMT. Tongue


Edit@ Heh, nic nie piłem. Dziwne beka


RE: Instalacja MetaTrader 4 - MaLiN - 07-10-2014 16:43

Czyli tak jak Comparic napisal Big Grin


RE: Instalacja MetaTrader 4 - MaLiN - 15-10-2014 15:18

Aby usprawnić początkującym inwestorom obsługę MT4, będę wdzięczny za wszelkie pytania/problemy jeśli macie jakiekolwiek z obsługą oprogramowania. Pozwoli to nam na stworzenie poradników Smile


RE: Instalacja MetaTrader 4 - olekn1 - 16-10-2014 19:57

(15-10-2014 15:18)MLN napisał(a):  Aby usprawnić początkującym inwestorom obsługę MT4, będę wdzięczny za wszelkie pytania/problemy jeśli macie jakiekolwiek z obsługą oprogramowania. Pozwoli to nam na stworzenie poradników Smile

Wiesz może, czy da się ustawić strategie Short-Term na apce w androidzie? Bo np. RSI Premium sobie ogarnąłem, ale fajnie jakbym jeszcze Short-Term miał Tongue