Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ (/Temat-MetaTrader-4-niezbedne-narzedzie-do-inwestycji-%E2%9C%94-93783)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - Makabrycy - 17-11-2016 15:45

Mam Problem z instalacją MT4 na LINUX MINT 18 wyskakuje mi komunikat o serwerze proxy którego nie używam.
[Obrazek: MT4.png]
może ktoś wie jak rozwiązać taki problem ? na LM17 nie miałem takiego problemu Smile ktoś coś? będę wdzięczny za pomoc Smile


RE: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - morr - 22-12-2016 23:17

Skąd pobraliście meta tradera? I jaki wybraliście serwer?

Testowałem z binary.com - i wydaje się ok, chociaż dla mnie przydałaby się szybsza aktualizacja wykresu.
Pobrałem też z mForex, ale wydaje się okrojony i do tego nie działa w nim (u mnie) wykres świecowy. Zamiast świecowego pokazuje słupkowy. Za to w tym od binary.com jest ok. Ciekawe czy to celowe ograniczenie serwera demo (mForex-Demo).

Interesowałaby mnie meta trader płynnie rysujący świece pod opcje turbo.


RE: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - MaLiN - 16-01-2017 22:38

Udało się znaleźć w miarę dobrego dostawcę MT4, jakby co to został odświeżony poradnik dotyczący instalacji MetaTrader4 - https://binary24.pl/instalacja-metatrader4/ Wink


RE: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - sethh - 21-01-2017 16:28

MT4 co jakiś czas wiesza się ... najczęściej oczywiście w najmniej odpowiednim momencie.
Czy macie jakąś koncepcję co może być przyczyną ???

Z góry dziękuję za pomoc.