Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ (/Temat-MetaTrader-4-niezbedne-narzedzie-do-inwestycji-%E2%9C%94-93783)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - MaLiN - 30-04-2015 15:23

Ruszamy z tworzeniem kolejnych poradników dla inwestorów opcji binarnych Smile

Zobacz nasz nowy poradnik w formie filmu:




Opisuje on ustawianie alarmów w MetaTrader4. Kolejne filmiki są w trakcie realizacji, dlatego abyście byli na bieżąco, polecamy subskrybować nasz kanał: https://www.youtube.com/c/Binary24pl


RE: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - RWX45 - 13-05-2015 17:32

Mam pytanie odnośnie meta tradera, otóż problem wygląda tak:
Mam zainstalowanego meta tradera na dwóch komputerach, na różnych kontach demo i na jednym śmiga aż miło a na drugim w statusie połączenia co chwilę wyskakuje błąd i trzeba odświeżać ręcznie żeby mieć aktualny wykres, na chwilę to działa i połączenie się odnawia, ale ma strasznie nędzą prędkość np 25/1 kb i po chwili znowu wyskakuje błąd. A na drugim komputerze mam status połączenia np: 11205/25 kb i wykresy zmieniają się na bieżąco. Wiecie dlaczego takie coś siędzieje lub czy jest jakaś opcja, w której można zmienić prędkość przesyłu danych czy cuś? Dodam że komputery są na szybkich łączach i to raczej nie wina internetu ani sprzętu.


RE: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - MaLiN - 13-05-2015 19:44

Masz wgrane takie same MT4? Może to być też zależne od ilości wgranych strategii albo wskaźników


RE: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - RWX45 - 13-05-2015 20:49

Tak mam wgrane te same wersje, nawet czysty świeżo zainstalowany MT bez wgranych żadnych strategii na tym komputerze tak samo zamula.


RE: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - MaLiN - 09-06-2015 11:40

Zobacz czy usunięcie kilku par walutowych coś pomoże. Masz szybkie łącza, ale na obydwu stały internet, czy może mobilny?


RE: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - LordBeaK - 09-06-2015 21:23

Aktualizacja sterownikow, ew defragmentacja dyskow.


RE: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - MaLiN - 03-07-2015 22:56

Czasami trzeba po prostu zmienić dostawce, aby działał poprawnie.


RE: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - Nupek369 - 16-11-2016 15:55

Zacząłem się interesować opcjami binarnymi, więc pytanie od nowicjusza, może głupie - nie wiem. Big Grin Jest jeden ogólnie dostępny metatrader i kilka serwerów czy kilka różnych wersji metatradera? Jeśli tak to który metatrader/serwer najlepiej wybrać? Da się znaleźć taki, w którym nie trzeba liczyć tych stref czasowych? Bo pewnie na początku idzie się pogubić lub zapomnieć Rolleyes

Druga sprawa to wyczytałem tutaj coś, że metatrader pokazuje nieco inne ceny niż platformy brokerskie i tu kolejne moje pytanie. Czy to nie przeszkadza w skutecznym inwestowaniu? Na binary24 widziałem info, że każdy punkt może przesądzić o naszej wygranej lub przegranej. Wink

Ps: Przeczytałem cały ten temat, w pierwszym poście jest link do pobrania mt alpari, a dalej było pisane, że alpari zbankrutowało, chyba warto podmienić link bo raczej dużo osób czyta pierwszy post i nie każdy będzie czytał cały temat. Wink


MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji - Scoobyx - 16-11-2016 20:00

Najlepiej jest używać mt od brokerów fx. Zapewniają przeważnie najlepsze "świeczki". Osobiście używam tego od mforex. Jeśli nauczysz się czytać "cenę" to polecam przesiadkę na wykresy od brokerów lub te z tradingview.
Rysowanie świeczek jest bardzo ważne. Jeśli pojawia się dużo luk między nimi, to oznacza że mt ma za duży Ping do serwera i należy zmienić dostawcę, najlepiej to porównywać z tradingview bo serio mają dobre wykresy.
Źle rozrysowane świeczki mogą nie pomagać ci w podejmowaniu odpowiedniej decyzji, przy minimalnych ruchach cenowych może dojść do tego, iż u brokera będziesz miał kolor green a w mt red.


RE: MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ - MaLiN - 17-11-2016 00:14

@[Nupek369] dzięki za info. W sumie już scobbyx Tobie wytłumaczył co i jak. Niestety z MT4 często się zmienia wszystko, ale jak będę miał chwilę wolnego to zaaktualizuje info