Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
likenation boot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: likenation boot (/Temat-likenation-boot-93745)



likenation boot - pablo12 - 06-07-2014 15:12

Witam wszystkich
pewnie wielu z was zna stronę likenation - nie wielu wie jak wykorzystać potencjał - przy minimalnym poceniu się Smile
można kupić konto vip i zdobywać punkty - wymieniać na wejścia : youtube,facebook,(twitter < o tym kiedyś indziej ) ) lub zbierać punkty i wymieniać na $ lub sprzedawać - sporo ludzi szuka wyświetleń
[Obrazek: likenation+boot.jpg]

program nie jest czysty dlatego dla odważnych zalecam uruchamianie w piaskownicy - lub uruchamiacie na własną odpowiedzialność
download :http://sh.st/rlLiS

Kod:
https://www.virustotal.com/de/file/5b989b080ec16b2ae64f2acd7ad990f05c35adce1fe3b6c6917a4afad3d6bb44/analysis/



RE: likenation boot - abelabel2 - 06-07-2014 15:15

Co za tupet, wstawiać linka backdoorem przez shorte i jeszcze zlać kolor czcionki z tłem.
Usunąć temat, użytkownika i wszystko co z tym związane.

Fajne przyciski kompilowania... facepalm


RE: likenation boot - bolo9797 - 06-07-2014 15:17

Po skanowaniu widac ze program jest tylko do wykradania passow.


RE: likenation boot - abelabel2 - 06-07-2014 15:18

Nawet nie musiałem otwierać virustotala.
Sprawdź te buttony - Run, Pause...


RE: likenation boot - pablo12 - 06-07-2014 15:21

Cytat:Co za tupet, wstawiać linka backdoorem i jeszcze zlać kolor czcionki z tłem.
Usunąć temat, użytkownika i wszystko co z tym związane.

Fajne przyciski kompilowania... facepalm

to zależy od admina i moderatorów !!

czym ty się szczycisz ? Tongue skoro botów szukasz


RE: likenation boot - abelabel2 - 06-07-2014 15:24

Niczego nie szukam.
Wstawiasz jakieś ciu#stwa to masz.


RE: likenation boot - pablo12 - 06-07-2014 19:36

przywyknąć trzeba do krytyki na tym forum Tongue ma wirusy dlatego napisałem że używać w piaskownicy ! jak dla mnie nabija pkt bardzo pięknie - używam tego spory czas i puki co działa - konta nie straciłem nie szukasz Smile przypadkowo przeglądałeś boty Smile luzik ....


RE: likenation boot - abelabel2 - 06-07-2014 21:22

(06-07-2014 19:36)pablo12 napisał(a):  przywyknąć trzeba do krytyki na tym forum Tongue ma wirusy dlatego napisałem że używać w piaskownicy ! jak dla mnie nabija pkt bardzo pięknie - używam tego spory czas i puki co działa - konta nie straciłem nie szukasz Smile przypadkowo przeglądałeś boty Smile luzik ....

człowieku po prostu odświeżam najnowsze posty, co za BETON.
To używaj sobie tego bocika, używaj Smile


RE: likenation boot - pablo12 - 06-07-2014 22:37

Cytat:człowieku po prostu odświeżam najnowsze posty, co za BETON.
To używaj sobie tego bocika, używaj Smile
zostawię bez komentarza Huh