Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shorte.st - Co? Gdzie? Jak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Shorte.st - Co? Gdzie? Jak? (/Temat-Shorte-st-Co-Gdzie-Jak-93720)

Strony: 1 2 3


Shorte.st - Co? Gdzie? Jak? - Cookie1232 - 06-07-2014 09:56

Witam. Moglibyście mi wytłumaczyć na czym/w jaki sposób zarabia się na shorte.st lub adf.ly? Wiem, że na klikaniu w te linki przez inne osoby, ale czytając forum wszędzie piszą o jakimś skracaniu itp. Możecie mi to bardziej wytłumaczyć ? Jakie strony muszą/mogą się kryć pod stroną typu 'shotre.st/f5hAbv' po naciśnięciu 'Skip Add' lub coś w ten deseń?



@ Jeżeli zły dział proszę o przeniesienie. Smile


RE: Shorte.st - Co? Gdzie? Jak? - ZawszeZa - 06-07-2014 10:15

Masz link do forum/fanpage cokolwiek co tylko chcesz w co chętnie będą wchodzić ludzie a Ty na tym zarobisz. Wrzucasz ten link na ad.fly lub shorte.st i generuje Ci link skrócony. Jak widzisz po wejściu najpierw pokazują się reklamy , dopiero po 5 sekundach strona docelowa. W ten właśnie sposób zarabiasz, za wyświetlane reklamy + skip add. Zajrzyj do działu 'dyskusja o zarabianiu' i 'poradniki' a dowiesz się więcej Wink


RE: Shorte.st - Co? Gdzie? Jak? - Cookie1232 - 06-07-2014 11:44

A jakich skracaczy najlepiej używać? Shorte.st, Adf.ly, Goo.gl czy jeszcze innych ? Big Grin


RE: Shorte.st - Co? Gdzie? Jak? - ZawszeZa - 06-07-2014 18:30

Pierwszy skracacz jakiego używałem to ad.fly pózniej spróbowałem shorte ale jak tylko wypłacę z niego wracam do ad.fly . Wydaje mi się że shorte nie wszystko zalicza, mogę się mylić ale to tylko moja opinia.


RE: Shorte.st - Co? Gdzie? Jak? - grzesiek1990 - 07-07-2014 22:45

Dziś rozpocząłem korzystanie z ad.fly, jest to moja pierwsza przygoda ze skracaczami. Chciałbym poznać opinie bardziej doświadczonych użytkowników. Wam też faccebook blokuje skrócony link??


RE: Shorte.st - Co? Gdzie? Jak? - Cookie1232 - 08-07-2014 10:46

Ale blokuje Ci tylko link czy całe konto?

Nie będę zakładał nowego tematu, więc napisze tutaj. Jak mam swój FP to tam także skracać shorte.st'y ? Czy mogę już spokojnie dawać ,np. 'shorte.st/asidojasj' ?


RE: Shorte.st - Co? Gdzie? Jak? - rBartek - 08-07-2014 10:48

Ja dawałem u siebie normalnie shorte.st/safsafds i nic nie blokowali.


RE: Shorte.st - Co? Gdzie? Jak? - WujRock - 08-07-2014 10:50

Zeby ci nie wyskakiwalo to ze link nie bezpieczny ten link shorte skracasz poprzez link.mil.pl badz skroc.pl (z wlaczona opcja maskowania) itd. Smile I wtedy wszedzie bedziesz mogl ten link dodawac.


RE: Shorte.st - Co? Gdzie? Jak? - Cookie1232 - 08-07-2014 18:49

Właśnie o to mi chodziło Wink Dzięki Wink


RE: Shorte.st - Co? Gdzie? Jak? - Cookie1232 - 09-07-2014 10:44

Mam kolejne pytanie. Czy zarobione pieniądze na Shorte.st po jakimś czasie przepadają, czy można ja trzymać kilka(naście) miesięcy? Chodzi o to, że nie mam PayPal'a i nie mam na co przelać kasy. Kolejne pytanie. Czy prowadzenie konta PP wiąże się z kosztami, tj. czy za prowadzenie konta są jakieś pieniądze pobierane lub za prowadzone transakcje(przychody/wydatki)?