Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bet at home - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: bet at home (/Temat-bet-at-home-93718)



bet at home - gutek126p - 06-07-2014 09:13

obstawiłem mecz Holandia Kostaryka Holandia wygrała w rzutach karnych A ja nie wygrałem zakładu Pokazuje mi 0:0 (0:0) co jest nie tak ? Angry


RE: bet at home - full2000 - 06-07-2014 09:18

Bo to jest do regulaminowego czasu gry tj. 90 min. Jak byś postawił że Holandia Zakwalifikuje się (po niższym kursie to by ci weszło).


RE: bet at home - Stworkowaty - 06-07-2014 09:18

Nie umiesz, nie obstawiaj. Obstawiasz regulaminowe 90 minut, chyba że w Więcej opcji zaznaczysz że obstawiasz kto przejdzie dalej.. eh.


RE: bet at home - grzesiek1990 - 07-07-2014 22:42

Typowy błąd początkującego. Ale dzięki temu następnym razem będziesz uważniej stawiał zakłady.


RE: bet at home - jakamil123 - 12-07-2014 18:53

Ja tam zarobiłem ponad 1100 zł w LM i tak pięknie szło i Real przegrał jeden mecz i wszystko przegrałem Angry


RE: bet at home - aniakowalek - 16-07-2014 20:06

W tym przypadku to faktycznie nieuwaga, ponieważ bah ma chyba najbardziej przejrzysty panel ze wszystkich znanych mi buków, natomiast sama złapałam się na podobny problem u bukmachera comeOn! odnośnie liczby goli w hokeju, co najzabawniejsze nie ma nigdzie na stronie spisu reguł, które potwierdzałyby interpretację bukmachera, więc do dziś uważam, że miałam rację. Nie gram już u tego buka i radzę na niego uważać nowym