Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] KONTA FB robione na zamówienie + odblokowuje weryfikację obrazkową ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] KONTA FB robione na zamówienie + odblokowuje weryfikację obrazkową ! (/Temat-SPRZEDAM-KONTA-FB-robione-na-zamowienie-odblokowuje-weryfikacje-obrazkowa-93705)



[SPRZEDAM] KONTA FB robione na zamówienie + odblokowuje weryfikację obrazkową ! - Dymay - 05-07-2014 20:30

1.Nazwa przedmiotu : Konta FB i odblokowywanie kont z weryfikacji obrazkowej.
2.Opis przedmiotu : Sprzedam konta FB robione na zamówienie oraz odblokowuje konta FB z weryfikacji obrazkowej.
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : Zależne od pakietu !
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal / BITCOIN
Przy płatności BITCOINem dostajesz rabat 5% !


Pakiety:
  1. 1. Od 100 do 250 znajomych | 10 grup | Weryfikacja telefoniczna | RABAT 15% na weryfikację obrazkową ( jak wyskoczy na tym koncie to piszesz do mnie i dostajesz 15% rabatu Big Grin ) ➨ 6zł
  2. 2. Do 500 znajomych | 20 grup | Weryfikacja telefoniczna | RABAT 25% na weryfikację obrazkową ( jak wyskoczy na tym koncie to piszesz do mnie i dostajesz 25% rabatu Big Grin ) ➨ 11zł
  3. 3. Do 1000 znajomych | 30 grup | Weryfikacja telefoniczna | RABAT 40% na weryfikację obrazkową ( jak wyskoczy na tym koncie to piszesz do mnie i dostajesz 40% rabatu Big Grin ) ➨ 19zł
  4. 4. Do 2500 znajomych | 50 grup | Weryfikacja telefoniczna | RABAT 60% na weryfikację obrazkową ( jak wyskoczy na tym koncie to piszesz do mnie i dostajesz 60% rabatu Big Grin ) ➨ 36zł


UWAGA !!!
Podane ceny mogą ulec zmianie gdy na przykład kupujesz PAKIET 3. a na koncie jest 600 znajomych ! Nie jestem SKĄPCEM i dlatego podane ceny są cenami maksymalnymi i mogą ulec zmniejszeniu w przypadku mniejszej ilości znajomych Big Grin
Chwała mi Huh


Weryfikacja obrazkowa:
Do 1000 znajomych ➨ 4zł
Od 1000 znajomych ➨ 7zł


FORMULARZ DO WYSŁANIA NA PW: ( chodzi o fake konto Big Grin )

Kod:
[b]PŁEĆ :[/b]  
[b]WIEK :[/b]  
[b]NARODOWOŚĆ :[/b]  
[b]MIASTO :[/b]

PS.Chętnie zrobię konta FB na zamówienie płatne FG, aby móc kupić sobie powiększenie skrzynki do 1000 wiadomości Big Grin ( Gdy opcja się wyczerpie zniknie ten napis stąd Tongue )

PS 2. Istnieje także możliwość obniżenia ceny poprzez pewną rejestrację, o której powiem przy kontakcie przez PW Big Grin


RE: [SPRZEDAM] KONTA FB robione na zamówienie + odblokowuje weryfikację obrazkową ! - allo2 - 08-07-2014 10:17

Napisalem PW, zapomnialem wspomniec, ze konta potrzebuje jakies starsze najlepiej, +1-2 miesiace


[SPRZEDAM] KONTA FB robione na zamówienie + odblokowuje weryfikację obrazkową ! - daniel42na - 25-08-2014 00:14

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.