Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
5 dni na wysyłkę nagród - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 5 dni na wysyłkę nagród (/Temat-5-dni-na-wysylke-nagrod-93702)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 5 dni na wysyłkę nagród - xavi512 - 20-08-2014 10:45

(19-08-2014 22:15)Zordi napisał(a):  zushm tylko proszę cię nie wysyłaj nagród ekonomiczną bo jeszcze do mnie nie dotarły nagrody z czerwcowego i lipcowego restocka....

Zobaczymy czy to dojdzie bo jeśli nie to nie ma sensu tutaj być.

Napisałem ci na email ale po co odpisywać ? Na odpowiedz czekam dobre 2tyg... A wysyłka była mies temu ( wez złóż reklamacje na poczcie oddadzą kasę jeśli ubezpieczasz bo jeśli nie to przynajmniej 50%....

Mój name na firegifts "Wheetos" Wez coś sprawdz może ci powiadomienie nie przychodzi bo stronka coś szwankuje... ( nawet nie łaska odpisać czy do mnie nagrody wysłane... )


I najlepiej zrób ankietę przed resetockiem jakie nagrody ludzie najchętniej by brali wtedy może być więcej np-głów konia zamiast pendrive, dziękuje...


I odpisz bo się normalnie już nie cierpliwie, zresztą wiele osób nie dostało nagród...

Ekonomicznym może sobie wysyłać, tylko aby był list polecony, wtedy listonosz musi mieć twój podpis, więc na pewno dojdzie, albo zostawi awizo jak ciebie nie będzie i udasz się na pocztę. A jak oni zgubią to zwracają całą wartość przesyłki. Różnica między ekonomicznym a priorytetowym to tylko czas dostawy.


RE: 5 dni na wysyłkę nagród - Noozer - 20-08-2014 11:05

A ja nadal nie dostałem kubka z marcowego restocku Wink


RE: 5 dni na wysyłkę nagród - Hajtowy - 24-08-2014 10:57

Czy nagrody z sierpniowego restocku zostały wysłane? Wink Cool


RE: 5 dni na wysyłkę nagród - xavi512 - 24-08-2014 17:05

(24-08-2014 10:57)Hajtowy napisał(a):  Czy nagrody z sierpniowego restocku zostały wysłane? Wink Cool

Prawdopodobnie nie, bo osobiście to nie pamiętam, aby zuhsm zrobił coś w terminie poza restockami.


RE: 5 dni na wysyłkę nagród - MoniaiKrzys - 24-08-2014 17:28

A on zrobił cokolwiek tak jak obiecywał?
Nic nie jest tak dokładnie jak on mówi...


RE: 5 dni na wysyłkę nagród - FireGifts.pl - 24-08-2014 22:07

Odrobinę się opóźniam, do wtorku wszystko powinno już wyruszyć.

Moniaikrzys ile dostałeś ode mnie nagród że takie z Was "mąciwody" cały czas o coś pretensje, zwłaszcza jak nic nie wygracie...


RE: 5 dni na wysyłkę nagród - Hajtowy - 24-08-2014 22:35

(24-08-2014 22:07)FireGifts.pl napisał(a):  Odrobinę się opóźniam, do wtorku wszystko powinno już wyruszyć.

Dobrze by było Smile Jeszcze jakbyś np. dał znać dokładnie kiedy wyślesz nagrody i w przeciągu ilu dni można się ich spodziewać to by było super Smile


RE: 5 dni na wysyłkę nagród - grsmagik - 24-08-2014 22:40

(24-08-2014 22:35)Hajtowy napisał(a):  
(24-08-2014 22:07)FireGifts.pl napisał(a):  Odrobinę się opóźniam, do wtorku wszystko powinno już wyruszyć.

Dobrze by było Smile Jeszcze jakbyś np. dał znać dokładnie kiedy wyślesz nagrody i w przeciągu ilu dni można się ich spodziewać to by było super Smile

Zgadzam się, Zuhsm kiedy spodziewać się nagród ? Wysłałeś już jakieś czy we wtorek wysyłasz ?
PS.Napisałem co do pomocy z serwisem na email Smile


RE: 5 dni na wysyłkę nagród - MoniaiKrzys - 25-08-2014 08:26

(24-08-2014 22:07)FireGifts.pl napisał(a):  Odrobinę się opóźniam, do wtorku wszystko powinno już wyruszyć.

Moniaikrzys ile dostałeś ode mnie nagród że takie z Was "mąciwody" cały czas o coś pretensje, zwłaszcza jak nic nie wygracie...

Tu chodzi o Twoje "obiecanki".
Gdzie są te ilości nagród które niby były na restocku?
Gdzie drugi filar?
Gdzie odp na kontakt w 12 czy 24 godz (nie pamiętam dokładnie)?
Jeszcze wiele można by wymieniać...


RE: 5 dni na wysyłkę nagród - majeros - 25-08-2014 12:36

(25-08-2014 08:26)MoniaiKrzys napisał(a):  
(24-08-2014 22:07)FireGifts.pl napisał(a):  Odrobinę się opóźniam, do wtorku wszystko powinno już wyruszyć.

Moniaikrzys ile dostałeś ode mnie nagród że takie z Was "mąciwody" cały czas o coś pretensje, zwłaszcza jak nic nie wygracie...

Tu chodzi o Twoje "obiecanki".
Gdzie są te ilości nagród które niby były na restocku?
Gdzie drugi filar?
Gdzie odp na kontakt w 12 czy 24 godz (nie pamiętam dokładnie)?
Jeszcze wiele można by wymieniać...

Nawet mi nie chodzi o to kiedy on to wyśle Smile Ale że mu się nie chce odpisać na głupiego maila to najbardziej wkurzające.Bo od 1 lipca czekam na pena i ileż można czekać Big Grin miał wysłać tydzień temu tak mi obiecał i nie wysłał.Mam nadzieje że jutro to wyślę tak jak napisał.