Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firegifts.pl - prawda o serwisie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Firegifts.pl - prawda o serwisie? (/Temat-Firegifts-pl-prawda-o-serwisie-93681)

Strony: 1 2


RE: Firegifts.pl - prawda o serwisie? - matys307 - 05-07-2014 15:10

(05-07-2014 14:21)[email protected] napisał(a):  Weź człowieku odejdź od komputera bo źle na Ciebie działa. Zdaje mi się, że spamera dostałeś akurat za ciągłe gadanie, że serwis jest oszustwem.

Admin ma 21 dni roboczych, {dni robocze poniedziałek - piątek, po za świętami}, a więc 5 lipca nie mogło minąć 25 dni rob. bo sobota nie jest dniem roboczym.

Pozdrawiam

W przeciwieństwie do ciebie nie siedze 24/7. Prawda cie boli? Nie dostalem nagrody i napisalem o tym. Przeszkadza ci to w czyms?


RE: Firegifts.pl - prawda o serwisie? - majeros - 05-07-2014 15:16

@up napisałeś o tym.
Pisz dalej i tak nikt na Ciebie nie zwraca uwagi,to jest żałosne.


RE: Firegifts.pl - prawda o serwisie? - matys307 - 05-07-2014 15:22

No i dobrze, wyraziłem tylko opinie Smile


RE: Firegifts.pl - prawda o serwisie? - Nortix - 05-07-2014 15:42

Srly najpierw pobiegłeś z tym na LCP ale widząc że niema zainteresowania twoim tematem to przybiegłeś na ZC. facepalm
"napisałem na chacie, że nie dostałem nagrody. Wszedłem sobie dobić punkty, bo zostało mi 1 zadanie, a nie miałem czasu wcześniej. Proszę bardzo co znalazłem:" wytłumaczyłem ci za co był ten status ale i tak ty nie przyjąłeś tego do swojej świadomości. Co do tematu forum służy do wyrażenia swojej opinii no ale bez przesady taką sprawę najpierw bezpośrednio załatwia się z administratorem poprzez maila jeżeli coś nie dojdzie do skutku (choć w to wątpię) wtedy pisać takiego typu tematu...


RE: Firegifts.pl - prawda o serwisie? - xavi512 - 05-07-2014 16:24

Takie rzeczy załatwia się z Adminem, a nie spamowanie na czacie czy teraz na forum, które i tak nic nie da. Piszesz do zuhsma, aż w końcu to wyjaśni. Więc zachowaj resztki godności i zakończ tą farsę.


RE: Firegifts.pl - prawda o serwisie? - ania-leoniuk - 05-07-2014 23:08

dobrze chłopak mówi, to się robi kpina z tym serwisem


RE: Firegifts.pl - prawda o serwisie? - Magnus - 06-07-2014 10:11

Temat zamykam, autor niech napisze na PW co z jego nagrodą, potem sie odblokuje i wyjaśni Wink.


Firegifts.pl - prawda o serwisie? - Admin - 19-01-2015 16:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.