Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firegifts.pl - prawda o serwisie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Firegifts.pl - prawda o serwisie? (/Temat-Firegifts-pl-prawda-o-serwisie-93681)

Strony: 1 2


Firegifts.pl - prawda o serwisie? - matys307 - 05-07-2014 14:04

Witam (temat kopiowany),
napisałem na chacie, że nie dostałem nagrody. Wszedłem sobie dobić punkty, bo zostało mi 1 zadanie, a nie miałem czasu wcześniej. Proszę bardzo co znalazłem:
http://scr.hu/0adx/0dp9o

Wygrałem pendrive w konkursie sms. Wydałem chyba 18 zł na smsy, no ale sobie trafiłem i tu nie chodzi o pieniądze. Czekam ponad miesiąc (5 lipca minęło 25 dni roboczych).

Dostałem status spamera przez prawdę? Admin chce teraz usunąć punkty wszystkim tłumacząc się tym, że strona upada. Przecież upadnie jak usunie. Coś tu nie halo. Kupiłem miesiąc temu firepremium (wtedy zacząłem zbierać tam punkty) i chce usunąć.

Kolejny status spamera dostałem dzisiaj, bo "spamowałem" a tylko odpisywałem na pytania uzytkownikow. Napisalem ze czekam 25 dni roboczych a oni piszą, że przesyłka mogła zaginąć na poczcie. Ja mówie ok, tylko niech pokaże dowód że wysłał. Wtedy cisza. Oczywiście żadnego dowodu nie będzie.

Nawet jeżeli admin wyśle nagrodę w poniedziałek to będzie to 7.07 (minie 27 dni roboczych). Złamie regulamin, który sam napisał. Wysyłka po 21 dniach roboczych. Tu chodzi o to, że wiele osob pisze na czatach i nie tylko ze czeka juz pare miesiecy na nagrode i nic. Niektorzy od lutego, albo marca. Moze wiekszosc dostaje, ale ja znalazlem sie w mniejszosci?


RE: Firegifts.pl - prawda o serwisie? - TheKkok2 - 05-07-2014 14:07

Nie kompromituj sie jeszcze bardziej prosze Cie o to Smile


RE: Firegifts.pl - prawda o serwisie? - LeftwardBus88 - 05-07-2014 14:09

Tak jak już wspominałem może już wysłał bo ma 21 dni na to a już kiedy dojdzie to nie wiadomo a po drugie dostałeś spamera za wkurzanie innych wszyscy mówili żeby jakiś moderator dał ci spamera


RE: Firegifts.pl - prawda o serwisie? - Situation - 05-07-2014 14:09

facepalm


RE: Firegifts.pl - prawda o serwisie? - matys307 - 05-07-2014 14:11

Prawda w oczy kole, zdania nie zmienie. Nie dostałem nagrody i będę o tym pisał.


RE: Firegifts.pl - prawda o serwisie? - LeftwardBus88 - 05-07-2014 14:12

A chociaż do niego napisałeś czy wysłał?


RE: Firegifts.pl - prawda o serwisie? - matys307 - 05-07-2014 14:13

Tak, nic nie odpisał.


RE: Firegifts.pl - prawda o serwisie? - LeftwardBus88 - 05-07-2014 14:14

A kiedy to napisałeś?


RE: Firegifts.pl - prawda o serwisie? - [email protected] - 05-07-2014 14:21

Weź człowieku odejdź od komputera bo źle na Ciebie działa. Zdaje mi się, że spamera dostałeś akurat za ciągłe gadanie, że serwis jest oszustwem.

Admin ma 21 dni roboczych, {dni robocze poniedziałek - piątek, po za świętami}, a więc 5 lipca nie mogło minąć 25 dni rob. bo sobota nie jest dniem roboczym.

Pozdrawiam


RE: Firegifts.pl - prawda o serwisie? - majeros - 05-07-2014 14:32

Co za ludzie żyją na tym świecie szkoda gadać Undecided facepalm