Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sposób na zarobek (/Temat-Sposob-na-zarobek-93670)

Strony: 1 2


Sposób na zarobek - Czaplinek - 05-07-2014 09:56

Witam.

Poszukuje jakiegoś dobrego sposobu na zarobek, oczywiście jeżeli ktoś podsunie mi jakiś dobry pomysł konto założę z jego refflinka.

Jeżeli temat założyłem w złym dziale proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam.


RE: Sposób na zarobek - seba274 - 05-07-2014 09:58

Najlepszy zarobek bez wkładu własnego to moim zdaniem FireSub


RE: Sposób na zarobek - Czaplinek - 05-07-2014 13:47

FireSub widzę coś w podobie byłego easysub, tylko czy ktoś sie jeszcze na to nabiera ? Smile
Widzę jest 6 programów który jest najskuteczniejszy ?


RE: Sposób na zarobek - poduszka12 - 05-07-2014 13:52

Najbardziej alternatywnym wyjściem będą subskrypcje sms.
Serwisy typu firesub, freebiz, eforsa, hotcash itd.
Jeżeli masz fp, własną stronę to bez problemu. W innym wypadku pozostaje spam. Ewentualnie twoja kreatywność.


RE: Sposób na zarobek - Czaplinek - 05-07-2014 14:39

Własnie nie mam ani FB ani żadnych swoich stron więc zostaje mi spam Tongue tylko też pytanie gdzie spamowac Smile


RE: Sposób na zarobek - prololex - 05-07-2014 14:46

Poczytaj tematy na forum, przejrzyj dział poradniki.
Masz multum możliwości :
- youtube
- facebook
- inne serwisy społecznościowe i nie tylko
- fora
I wiele, wiele więcej.

Nie powiedziane jest, że musisz zarabiać na spamie.
Rusz głową Idea


RE: Sposób na zarobek - Assasinoo - 05-07-2014 15:15

a) Youtube. Dodajemy komentarze pod filmami znanych osób, tekst musi być odpowiednio zrobiony pod daną grupę wiekową.

b) Dodawanie wpisów na forach i blogach. Np. samosia.pl, fora wróżbiarskie, fora o telefonach itd. Tak, aby dobrze trafiła grupa odbiorców pod nasz konkretny program.

c) NaszaKlasa nadal ma trochę użytkowników, nasze zadanie jest ułatwione, ponieważ w przeciwieństwie do facebooka, który opiszę poniżej, to tutaj mało kto spamuje. Wpisy dodajemy do znanych kont oraz w grupach znanych osób gdzie jest dużo ludzi.

d) Zapytaj.onet.pl, na tym serwisie dodaje się i odpowiada na pytania, grupa odbiorców jest młoda, także spokojnie możemy tutaj działać i czynić naszą powinność.

e) Grupy Facebook, nadal można na nich dobrze zarobić. Można samemu je łatwo znaleźć wpisujemy w wyszukiwarkę ask, będą cycki, poznajemy, oceniamy, komentujemy i tak ciągle nowe słowa oraz dodajemy się do grup. Dodam tylko, że z dodawaniem do grup też nie możemy przesadzić jeśli nie chcemy aby ograniczono nam dostęp do facebooka.

Naszym zadaniem jest spamowanie naszym tekstem+grafiką po grupach, ale musimy to robić z głową aby nie zepsuć grupy! Nie dodawaj komentarzy pod każdym postem, bo nawet głowonóg zorientowałby się, że to fake! Wpisy musisz dodawać pomalutku, bez pośpiechu. W przeciwnym razie możesz zostać szybko zablokowany przez Facebooka.

f) FanPage: Jeśli posiadasz dobry fanpage, to już połowa sukcesu, jeżeli nie masz FanPage to zadanie jest ciut utrudnione, ale nadal można na tym zarobić! Jak, otóż możemy dodawać komentarze pod postami znanych osób, takimi jak Abstrachuje, Justyna Kowalczyk, Dawid Kwiatkowski, ogólnie takie gimbusiarskie fanpage najlepiej.
Mam nadzieję, że pomogłem.


RE: Sposób na zarobek - verona - 05-07-2014 15:32

(05-07-2014 13:47)Czaplinek napisał(a):  Widzę jest 6 programów który jest najskuteczniejszy ?

23*


RE: Sposób na zarobek - Czaplinek - 05-07-2014 15:54

(05-07-2014 15:32)verona napisał(a):  
(05-07-2014 13:47)Czaplinek napisał(a):  Widzę jest 6 programów który jest najskuteczniejszy ?

23*

Tak masz rację Smile


RE: Sposób na zarobek - poduszka12 - 05-07-2014 20:48

(05-07-2014 15:54)Czaplinek napisał(a):  
(05-07-2014 15:32)verona napisał(a):  
(05-07-2014 13:47)Czaplinek napisał(a):  Widzę jest 6 programów który jest najskuteczniejszy ?

23*

Tak masz rację Smile

Sam musisz wyczuć który ci leży i do jakiej kategorii pasuje.
Zależy też od grupy wiekowej twoich grup, for, i innych serwisów.