Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam strony/program do sprawdzania pozycji strony w google. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Szukam strony/program do sprawdzania pozycji strony w google. (/Temat-Szukam-strony-program-do-sprawdzania-pozycji-strony-w-google-93666)

Strony: 1 2


Szukam strony/program do sprawdzania pozycji strony w google. - fastrets - 05-07-2014 06:02

Witam. Znacie jakiś darmowy program lub stronkę , na której poprzez podanie odpowiednich keywordów można sprawdzić pozycje mojej strony w rankingu google?
Szukałem w google , jest tego pełno ale potrzebuje coś sprawdzonego , coś co na 100% dobrze będzie działać , znacie/możecie coś polecić?


RE: Szukam strony/program do sprawdzania pozycji strony w google. - GoodLecki - 05-07-2014 09:31

Link 1 link 2 link 3
Darmowe, płatne, opinie z for plus blogi z testami tych narzędzi.
Jak kilka keyów tylko masz i pojedyńcze sprawdzanie ci nie przeszkadza to cmonitor polecam.serp monster 1 dom. 3 keye za free itp . Ogólnie w innych za free znajdziesz toole dla jednej domeny i maks 3-5 fraz Jednak warto zainwestować kilkanascie złoty , nie duże koszty a duża oszczędnosć czasu i tu już masz spory wybór.


RE: Szukam strony/program do sprawdzania pozycji strony w google. - Qwik - 05-07-2014 09:33

http://www.cleverstat.com/en/google-monitor-query.htm


RE: Szukam strony/program do sprawdzania pozycji strony w google. - siuvax - 05-07-2014 09:36

Free Monitor for Google


RE: Szukam strony/program do sprawdzania pozycji strony w google. - fastrets - 05-07-2014 09:40

Ok testuje "Free Monitor for Google" działa fajnie , Da się w nim jakoś wprowadzić na raz 30 keywordów ? , bo wprowadzanie ich pojedynczo jest troczę uciążliwe :|


//edit już sobie poradziłem Wink

Dzięki wszystkim za propozycje niebawem poleca reputy Smile


RE: Szukam strony/program do sprawdzania pozycji strony w google. - Mauorycy - 06-07-2014 22:53

Serpbooka sprawdź Smile Tani i fajny.
Serpbook


RE: Szukam strony/program do sprawdzania pozycji strony w google. - Senseye - 07-07-2014 07:29

Ja korzystam z http://webpozycja.pl/ i fajnie mi się sprawdza


RE: Szukam strony/program do sprawdzania pozycji strony w google. - zila - 10-07-2014 14:54

Do pozycjonowania zdecydowanie SEO Adder

Pozycjonuję tym programem strony od kilku lat i jestem z niego bardzo zadowolony.
Używam go niemal od samego początku kiedy to pojawiła się jego pierwsza wersja.

Program jest stale rozwijany co pozytywnie wpływa na efektywne pozycjonowanie stron.


RE: Szukam strony/program do sprawdzania pozycji strony w google. - GoodLecki - 10-07-2014 15:07

seo adder moim zdaniem jest kompletnie nie skuteczny to antyk już i nie służy do pozycjonowania to zwykła dodawarka do katalogów chyba była Smile


RE: Szukam strony/program do sprawdzania pozycji strony w google. - zila - 10-07-2014 16:23

Jestem użytkownikiem Addera, więc wiem co piszę., może piszesz o starej wersji skoro nazywasz go antykiem. SEO Adder jest stale rozwijany. Nie tylko dodaje do katalogów, ale również obsługuje precle, zgłasza strony do wyszukiwarek, pinguje, tworzy podstrony CreatePage: Alexa itp.

Więc jeśli się nie znasz, to lepiej nie pisz bzdur.