Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja Paypal kartą prepaid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Weryfikacja Paypal kartą prepaid (/Temat-Weryfikacja-Paypal-karta-prepaid-93635)



Weryfikacja Paypal kartą prepaid - Rofix - 04-07-2014 12:13

No, więc chciałem zweryfikować PP kartą internetową Prepaid. Zrobiłem wszystko i PP pobrał z karty ileśtam zł. Dostałem informację, że w historii operacji karty powinna się pojawić operacja w której powinien być kod weryfikacji który muszę wklepać na Paypalu, jednak w tej historii operacji nie ma nic, że PP pobrał kasę...mimo że kasa poszła, było 12 zł, jest 2,45.
Wie ktoś o co chodzi? Czy może to się pojawi po kilku dniach? Dodam, że zrobiłem to przed wczoraj.


RE: Weryfikacja Paypal kartą prepaid - Szaman1644 - 04-07-2014 12:16

Z tego co ja wiem, jak sam weryfikowałem to nie PayPal nie pobiera nic. Wysyła tobie kasę od 1 do 5 gr. Dostać powinieneś dwa przelewy i wtedy na swoim koncie PP wpisujesz w odpowiednim miejscu jaki to były kwoty i masz zweryfikowane konto i podczepione pod tą kartę.


RE: Weryfikacja Paypal kartą prepaid - Rofix - 04-07-2014 12:58

Dostałem takiego maila.
http://puu.sh/9Y70j/ce7e237878.png


RE: Weryfikacja Paypal kartą prepaid - Rofix - 05-07-2014 20:05

Wie ktoś w jakim czasie powinno pojawić się to potwierdzenie z tym kodem? Bo czekam pare dni i nic.


RE: Weryfikacja Paypal kartą prepaid - Szaman1644 - 05-07-2014 20:08

(05-07-2014 20:05)Rofix napisał(a):  Wie ktoś w jakim czasie powinno pojawić się to potwierdzenie z tym kodem? Bo czekam pare dni i nic.

Chyba do tygodnia Tongue