Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Wyjazd w czasie restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Wyjazd w czasie restocku (/Temat-Rozwiazane-Wyjazd-w-czasie-restocku-9363)



[Rozwiązane]Wyjazd w czasie restocku - yahatob - 26-06-2010 21:55

Witam.

Chciałbym się o coś spytać. Podczas restocku będe u mojego przyjaciela poza moim miastem. Ma tam dwa komputery - łączone przez router. I pytanie brzmi. Jeżeli będziemy połączeni przez router - to samo ip lecz inne maccadress - to możliwe jest anulowanie nagrody? Ktoś zamawiał dwie nagrody z jednego ip i dostał cofke?


RE: Wyjazd w czasie restocku - Magnus - 26-06-2010 22:02

No mogą się przyczepić.U nich nic nie wiadomo.Mi np. nie oddali PTZ jak kupiłem coś w shop a napisali mi ,że oddadzą.


RE: Wyjazd w czasie restocku - Sergio - 27-06-2010 08:15

lepiej poszukaj szybkiego proxy.
btw. kto jest dostawcą?


RE: Wyjazd w czasie restocku - yahatob - 27-06-2010 17:23

Internet jest od lokalnego dostawcy.


RE: Wyjazd w czasie restocku - pespe - 27-06-2010 17:45

nie powinni sie przyczepiac na rodzine mozna miec 5 kont podobno...


RE: Wyjazd w czasie restocku - Sergio - 27-06-2010 18:40

(27-06-2010 17:45)pespe napisał(a):  nie powinni sie przyczepiac na rodzine mozna miec 5 kont podobno...

no tak, ale jak anulują mu nagrodę to support (jak zwykle) nie pomoże - a były takie przypadki, że ktoś zakładał konto na mame/tate a mu potem napisali, że mu nie wyślą bo ma fake maile


RE: Wyjazd w czasie restocku - pespe - 27-06-2010 18:47

nie anuluja ja mialem ponad5 fejkow i nie anulowali...


RE: Wyjazd w czasie restocku - Burned - 28-06-2010 18:41

Nie wiadomo, dużo ludzi ma dwa konta na lockerz, adres ten sam wszystko oprócz imienia i na restocku otwierają w dwóch przeglądarkach a nie wiem jak zareagują jak zobaczą dwie nagrody z jednego IP a wasze dane wysyłkowe będą się bardzo różnic.


[Rozwiązane]Wyjazd w czasie restocku - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.