Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 02-08-2015 10:32

Jeśli zmienisz stawkę na MO to będzie pobierzWink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - ZexKox - 02-08-2015 11:01

Mam takie pytanie otóż pod tym zdjęciem http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-8206 piszecie coś o Mylead.pl V2. W sumie to fajnie, że będzie nowa odsłona ale interesuje mnie tylko jedna kwestia czy w ciągu dalszym będzie dostępna pusta oferta z przekierowaniem ? Wiem może trochę głupie pytanie no ale tylko to mnie interesuje Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 02-08-2015 11:03

(02-08-2015 11:01)ZexKox napisał(a):  Mam takie pytanie otóż pod tym zdjęciem http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-8206 piszecie coś o Mylead.pl V2. W sumie to fajnie, że będzie nowa odsłona ale interesuje mnie tylko jedna kwestia czy w ciągu dalszym będzie dostępna pusta oferta z przekierowaniem ? Wiem może trochę głupie pytanie no ale tylko to mnie interesuje Wink
Tak będzie oczywiście.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - DaviD1997PL - 04-08-2015 09:25

Jaki program u was najlepiej konwertuje !?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patryk0407 - 04-08-2015 09:37

@DaviD1997PL jeśli dobrze kojarze to pobierz plik Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 08-08-2015 09:24

Osoby chętne do testów MyLead V2 prosimy o pozostawienie posta w temacie lub wysłanie prywatnej wiadomości.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - alfonsPL - 08-08-2015 11:13

Chętny Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 08-08-2015 11:24

Mam już dość długi staż na MyLead.pl więc z chęcią też bym się zapisał na testy V2 Big Grin


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 08-08-2015 11:39

(08-08-2015 11:13)alfonsPL napisał(a):  Chętny Smile

Podaj nam proszę swój nick w Mylead.

patulsky poszło PW do Ciebie Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - DiantonDe - 09-08-2015 16:14

Nic nie mogę zarobić... ktoś pomoże? zarejestruję się z refa.