Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 21-07-2015 19:23

Co się dzieje? W ogóle nie zalicza wejść i rejestracji.... pracuje od rana i chyba pierwszy raz tak mam na MyLead, że po dniu pracy wyjdę na 0 zł zarobku :_: To nie możliwe, że promując linki na dzisiejszy target ponad 3000 osób mam... 0 wyświetleń od 3 godzin? ( 3 w ciągu dnia). Zwykle o takiej porze już dochodziło do kilkuset wyświetleń+ 50-100 zł zarobku a teraz? Okrągłe zero... a linki działają poprawnie.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Rashex - 21-07-2015 20:12

Ja też jestem niemal pewny, że nie wszystkie rejestracje są zaliczane, ale to już od kilku dni.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 21-07-2015 20:32

(21-07-2015 19:23)patulsky1337 napisał(a):  Co się dzieje? W ogóle nie zalicza wejść i rejestracji.... pracuje od rana i chyba pierwszy raz tak mam na MyLead, że po dniu pracy wyjdę na 0 zł zarobku :_: To nie możliwe, że promując linki na dzisiejszy target ponad 3000 osób mam... 0 wyświetleń od 3 godzin? ( 3 w ciągu dnia). Zwykle o takiej porze już dochodziło do kilkuset wyświetleń+ 50-100 zł zarobku a teraz? Okrągłe zero... a linki działają poprawnie.
Dziękujemy za wyrozumiałość,pojawił się błąd w jednym z programów.
(21-07-2015 20:12)Rashex napisał(a):  Ja też jestem niemal pewny, że nie wszystkie rejestracje są zaliczane, ale to już od kilku dni.

Rashex jesteśmy online 24h. Masz kilka możliwości kontaktu z nami w razie jakichkolwiek uwag czy problemów.Pisząc jednak tutaj po kilku dniach "niby" nie zliczania rejestracji z pierwszym postem jako świeżak nie wyglądasz wiarygodnie. Nie mamy użytkownika o Twoim nicku, innych informacji nie podałeś. Jeśli nie jesteś konkurencją to zapraszamy do kontaktuSmile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Lotheo - 21-07-2015 20:37

Przed chwilą był problem z logowaniem, a teraz strona padła Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 21-07-2015 20:51

(21-07-2015 20:37)Lotheo napisał(a):  Przed chwilą był problem z logowaniem, a teraz strona padła Smile

Strona działa.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - namo - 23-07-2015 11:38

(03-07-2014 19:53)MyLead.pl napisał(a):  MT - Zysk 4,50 PLN za poprawną aktywacje subskrypcji.

są w tym odnowienia?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 23-07-2015 12:59

(23-07-2015 11:38)namo napisał(a):  
(03-07-2014 19:53)MyLead.pl napisał(a):  MT - Zysk 4,50 PLN za poprawną aktywacje subskrypcji.

są w tym odnowienia?

Odpowiedzi udzieliliśmy już na gg ale podamy jeszcze raz obecne stawki.
Stawki do wyboru:
MO - Zysk 10 PLN za poprawną rejestracje.
MO - Zysk 7 PLN za poprawną rejestrację.
MT - Zysk 4,50 PLN za poprawną aktywacje subskrypcji.
MT ODNOWIENIA - Zysk 2,50 PLN za poprawną aktywacje subskrypcji przez użytkownika oraz w każdy kolejny poniedziałek i piątek 2,50 PLN jeżeli nie wypisze się z subskrypcji.

MT- Osoba po podaniu nr telefonu otrzymuje kod poprzez sms ,następnie podając kod na stronie aktywuje usługę.Płatność następuje cyklicznie.
MO- Osoba wysyła sms zgodnie z informacjami na stronie oraz otrzymuje kod który pozwala na aktywacje usługi.Płatność jednorazowa.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - oski121 - 23-07-2015 23:06

(23-07-2015 12:59)MyLead.pl napisał(a):  
(23-07-2015 11:38)namo napisał(a):  
(03-07-2014 19:53)MyLead.pl napisał(a):  MT - Zysk 4,50 PLN za poprawną aktywacje subskrypcji.

są w tym odnowienia?

Odpowiedzi udzieliliśmy już na gg ale podamy jeszcze raz obecne stawki.
Stawki do wyboru:
MO - Zysk 10 PLN za poprawną rejestracje.
MO - Zysk 7 PLN za poprawną rejestrację.
MT - Zysk 4,50 PLN za poprawną aktywacje subskrypcji.
MT ODNOWIENIA - Zysk 2,50 PLN za poprawną aktywacje subskrypcji przez użytkownika oraz w każdy kolejny poniedziałek i piątek 2,50 PLN jeżeli nie wypisze się z subskrypcji.

MT- Osoba po podaniu nr telefonu otrzymuje kod poprzez sms ,następnie podając kod na stronie aktywuje usługę.Płatność następuje cyklicznie.
MO- Osoba wysyła sms zgodnie z informacjami na stronie oraz otrzymuje kod który pozwala na aktywacje usługi.Płatność jednorazowa.
Mogl bym wiedziec jak wyglada tresc smsa ktory przychodzi do osoby "zamawiajacej" usluge w MT Odnowienia ?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - minion2 - 24-07-2015 06:17

Jesteście online 24h a na odpowiedz czekam 3 dzień -.-


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 24-07-2015 07:08

(24-07-2015 06:17)minion2 napisał(a):  Jesteście online 24h a na odpowiedz czekam 3 dzień -.-
Jaka była wiadomość i gdzie została wysłana?