Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Lejston - 05-07-2015 16:25

Jak to jest, jeśli ktoś zapisze się do subskrybcji, ale nie ma siana, doładuje np. za tydzień, to wpadnie mi hajs i jemu zabierze?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 05-07-2015 16:47

Dokładnie tak jak opisales Wink

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 12-07-2015 09:53

MyLead, małe pytanie. Myślicie/planujecie wprowadzenie wbudowanej viralki do swoich programów w przyszłości?

Z góry dzięki za odpowiedź.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 12-07-2015 20:15

(12-07-2015 09:53)patulsky1337 napisał(a):  MyLead, małe pytanie. Myślicie/planujecie wprowadzenie wbudowanej viralki do swoich programów w przyszłości?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Przemyślimy sprawę i z pewnością poinformujemy gdy będziemy mieli jakieś konkrety.A korzystasz z tego typu rozwiązania? Napisz na gg to chętnie o tym porozmawiamy.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 12-07-2015 22:58

(12-07-2015 22:04)Lotheo napisał(a):  
(12-07-2015 09:53)patulsky1337 napisał(a):  MyLead, małe pytanie. Myślicie/planujecie wprowadzenie wbudowanej viralki do swoich programów w przyszłości?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Przecież to nie jest żaden standard, ani żadna podstawa. Earnsub jako pierwszy wprowadził takie rozwiązanie. Więcej kreatywności, kiedy już coś proponujesz.

Chyba nie zrozumiałeś... po pierwsze to nie jest temat Earnsub ale skoro już o tym mówisz- to tak, chciałbym aby na MyLead wprowadzili coś takiego jak tam. Więcej kreatywności? A może akurat tego mi brakuje na MyLead? Jeśli coś jest na jednym serwisie to na innym już nie może być "bo brak kreatywności"? Błagam...


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 13-07-2015 15:40

(12-07-2015 23:17)Lotheo napisał(a):  Co tutaj miałem nie zrozumieć? Od razu napisałem, że nie jest to Twój unikalny pomysł, bo już coś takiego istnieje. Przytaczasz tutaj innowacyjne rozwiązanie, które występuje na Earnsub, więc w jaki sposób mam o nich nie wspominać? Zastanów się, albo lepiej przypilnuj, bo znowu wylecisz z banem na miesiąc za warny Smile

Niech mu ktoś inny wytłumaczy. Ja się poddaję. Nie mam siły na takich ludzi.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 15-07-2015 17:17

[Obrazek: infografik.jpg]

MyLead.pl



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Frix93 - 19-07-2015 10:13

Czy jest ktoś w stanie wprowadzić mnie w Mylead? Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - SokoleOko - 19-07-2015 12:53

będzie jakiś nowy program typu pobierz plik ?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 19-07-2015 20:06

(19-07-2015 10:13)Frix93 napisał(a):  Czy jest ktoś w stanie wprowadzić mnie w Mylead? Smile
Odwiedź nasz panel i zapoznaj się z artykułem "Pierwsze kroki" następnie napisz do nas i śledź oraz czytaj forum zarabiam.com gdzie wiedza jest na wyciągniecie ręki Smile
(19-07-2015 12:53)SokoleOko napisał(a):  będzie jakiś nowy program typu pobierz plik ?

Obecnie mamy 3 programy dla plików. Testowałeś wszystkie ? Nie planowaliśmy nowych w najbliższym czasie ale nie mówimy "nie" Smile