Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 23-06-2015 18:44

Polecam ponownie MyLead.pl. Jako, że pracuje na subach sms od początku roku i miałem okazję współpracować z prawie każdym serwisem według mnie mylead jest bezkonkurencyjny. Najlepsze programy jak ich ilość i konwersja. Ładny interfejs i co najważniejsze- żaden serwis według mnie nie wypłaca szybciej niż MyLead. Nieważne czy przy wypłacie jest 50 zł, 100 czy 500. Potrzebuje pieniędzy, wypłacam, piszę do serwisu ( kontakt również jest świetny) i wypłata błyskawicznie znajduje się na koncie. Nic dodać nic ujać.

Więc jak ktoś mnie pyta o polecenie serwisu programów partnerskich mówię- MyLead.pl


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - krejzolowy123 - 29-06-2015 13:41

Witam, jak jest z konwersją na MyLead? Smile Możecie napisać, jak u was z konwersją w ciągu dnia.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - selfie - 30-06-2015 16:10

(29-06-2015 13:41)krejzolowy123 napisał(a):  Witam, jak jest z konwersją na MyLead? Smile Możecie napisać, jak u was z konwersją w ciągu dnia.

W przypadku Mylead nie ma sensu patrzeć na konwersję gdyż nie zliczają u nich UU, lepiej patrzeć na zarobki Lol

Warto chociaż spróbować, zarabiać u nich. Wczoraj zleciłem wypłatę o 1:00 a o 12:00 już była na koncie. Polecam.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - gerdi - 30-06-2015 16:15

Zgadza się konwersja może być bardzo różna ważne że leady dobrze wpadają np w weekend:


[Obrazek: week.jpg]


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Annuitant - 05-07-2015 00:44

@MyLead
Naprawdę nie zauważyliście taki kawał czasu błędu na Waszym bannerze reklamowym? "płaność"


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 05-07-2015 09:33

(05-07-2015 00:44)Annuitant napisał(a):  @MyLead
Naprawdę nie zauważyliście taki kawał czasu błędu na Waszym bannerze reklamowym? "płaność"

Faktycznie, kampania już się kończy także nie będziemy zmieniaćSmile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - ZexKox - 05-07-2015 12:07

Planujecie może jakieś nowe programy w najbliższym czasie ?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 05-07-2015 12:20

(05-07-2015 12:07)ZexKox napisał(a):  Planujecie może jakieś nowe programy w najbliższym czasie ?
Oczywiście,a na jakim Ci zależy?

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - lukaswu - 05-07-2015 12:57

FB podglądacze jak działają po wysłaniu SMSa coś się wyświetla użytkownikowi czy już nic? Odnośnie up to na real podglądaczu, im więcej takich na rynku tym lepiej bo można mieszać Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - ZexKox - 05-07-2015 15:05

@[MyLead.pl]

Przydałby się jakiś program z grami pod steam lub doładowania PaySafeCard, Ukash, itp.

A tak po za tym to może coś wybierzecie jeszcze z tego:
-Laptop Alienware
-Gadżety dla graczy (myszki, klawiatury, słuchawki itp)
-Nowy stream +18
-Komputer dla graczy
-Program z grami na konsole do wygrania

Oczywiście to tylko takie luźne sugestie Wink