Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 05-06-2015 19:35

(05-06-2015 18:22)Voldir napisał(a):  No właśnie chodzi mi o pasek, a nie o czas. Źle się po prostu wyraziłem. Mój błąd. Najbardziej interesuje mnie iframe. Znaczna jest różnica w konwersji między screenem z przekierowaniem, a wrzuconym playerem w iframe?

Edit.
Drugie pytanko. Wg. Was lepiej konwertują suby czy premium pod streamy?

Lepiej wypada bezpośredni player iframe i w końcowym efekcie różnica jest odczuwalna. Ale to też nie jest jakaś reguła bo bywają wyjątki.
Zdecydowanie premium.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Enigmato - 07-06-2015 19:56

Mam problem z MyLeadem. Nie chodzi oczywiście o brak wypłat czy nieuczciwe zachowanie, ale staram się być w miarę na bieżąco jeśli chodzi o polską scenę programów partnerskich i widzę pewne zależności. Chodzi mi o to, że ML nie wprowadza innowacji, a większość rozwiązań kopiuje od innych. I tu nasuwa się pytanie, po co zarabiać tutaj, skoro rozwiązania nie są tworzone a kopiowane? Bo ja osobiście wybrałbym serwis, który WPROWADZA pionierskie rozwiązania i wie co robi, a nie jest dzieckiem we mgle, które ślepo podąża za innymi. Oczywiście pewnie pojawią się pytania po co się produkuję, ale nigdy nie lubiłem trzymać w sobie negatywnych odczuć.
Oczywiście to nie jest personalny atak z mojej strony, ale takie odnoszę wrażenie. I można to nazwać takim swoistym apelem do władz serwisu, bo na prawdę nie wygląda to dobrze z perspektywy użytkownika, który chce wybrać możliwie najlepszy serwis.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - oz0ne - 07-06-2015 21:55

Kiedy zrobicie stawkę 7,5 zł odnowienia jak eforsa? :/


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MoneyMachine - 07-06-2015 22:17

(07-06-2015 19:56)Enigmato napisał(a):  Mam problem z MyLeadem. Nie chodzi oczywiście o brak wypłat czy nieuczciwe zachowanie, ale staram się być w miarę na bieżąco jeśli chodzi o polską scenę programów partnerskich i widzę pewne zależności. Chodzi mi o to, że ML nie wprowadza innowacji, a większość rozwiązań kopiuje od innych. I tu nasuwa się pytanie, po co zarabiać tutaj, skoro rozwiązania nie są tworzone a kopiowane? Bo ja osobiście wybrałbym serwis, który WPROWADZA pionierskie rozwiązania i wie co robi, a nie jest dzieckiem we mgle, które ślepo podąża za innymi. Oczywiście pewnie pojawią się pytania po co się produkuję, ale nigdy nie lubiłem trzymać w sobie negatywnych odczuć.
Oczywiście to nie jest personalny atak z mojej strony, ale takie odnoszę wrażenie. I można to nazwać takim swoistym apelem do władz serwisu, bo na prawdę nie wygląda to dobrze z perspektywy użytkownika, który chce wybrać możliwie najlepszy serwis.

Nie korzystam z Mylead, ale myślę, że póki co chcą wyrobić sobie standard zapewne za jakiś czas zaczną wprowadzać nowe autorskie programy, ale to tylko moje zdanie Big Grin


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - sirgonzalo7 - 08-06-2015 11:03

(07-06-2015 22:17)MoneyMachine napisał(a):  
(07-06-2015 19:56)Enigmato napisał(a):  Mam problem z MyLeadem. Nie chodzi oczywiście o brak wypłat czy nieuczciwe zachowanie, ale staram się być w miarę na bieżąco jeśli chodzi o polską scenę programów partnerskich i widzę pewne zależności. Chodzi mi o to, że ML nie wprowadza innowacji, a większość rozwiązań kopiuje od innych. I tu nasuwa się pytanie, po co zarabiać tutaj, skoro rozwiązania nie są tworzone a kopiowane? Bo ja osobiście wybrałbym serwis, który WPROWADZA pionierskie rozwiązania i wie co robi, a nie jest dzieckiem we mgle, które ślepo podąża za innymi. Oczywiście pewnie pojawią się pytania po co się produkuję, ale nigdy nie lubiłem trzymać w sobie negatywnych odczuć.
Oczywiście to nie jest personalny atak z mojej strony, ale takie odnoszę wrażenie. I można to nazwać takim swoistym apelem do władz serwisu, bo na prawdę nie wygląda to dobrze z perspektywy użytkownika, który chce wybrać możliwie najlepszy serwis.

Nie korzystam z Mylead, ale myślę, że póki co chcą wyrobić sobie standard zapewne za jakiś czas zaczną wprowadzać nowe autorskie programy, ale to tylko moje zdanie Big Grin

A co można dodać nowego w subach, oprócz bajerów? Ważne, że ciągle dodawane są nowe programy, które umożliwiają prace na wielu płaszczyznach rynku. Każdy serwis ma 3/4 takich samych programów co inne, nie widzę w tym nic złego Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 08-06-2015 15:11

(07-06-2015 19:56)Enigmato napisał(a):  Mam problem z MyLeadem. Nie chodzi oczywiście o brak wypłat czy nieuczciwe zachowanie, ale staram się być w miarę na bieżąco jeśli chodzi o polską scenę programów partnerskich i widzę pewne zależności. Chodzi mi o to, że ML nie wprowadza innowacji, a większość rozwiązań kopiuje od innych. I tu nasuwa się pytanie, po co zarabiać tutaj, skoro rozwiązania nie są tworzone a kopiowane? Bo ja osobiście wybrałbym serwis, który WPROWADZA pionierskie rozwiązania i wie co robi, a nie jest dzieckiem we mgle, które ślepo podąża za innymi. Oczywiście pewnie pojawią się pytania po co się produkuję, ale nigdy nie lubiłem trzymać w sobie negatywnych odczuć.
Oczywiście to nie jest personalny atak z mojej strony, ale takie odnoszę wrażenie. I można to nazwać takim swoistym apelem do władz serwisu, bo na prawdę nie wygląda to dobrze z perspektywy użytkownika, który chce wybrać możliwie najlepszy serwis.

To może postarajmy się razem spojrzeć na to z innej perspektywy. Również nie odbieraj tego personalnie. Smile
A czy ma dla Ciebie znaczenie, która sieć komórkowa jako pierwsza wprowadziła pakiet internetowy? Czy może patrzysz na oferty wszystkich sieci, porównujesz pakiety i wybierasz najlepszy dla siebie?
Czy nie będziesz używać telefonów/laptopów SAMSUNGA LUB APPLE, bo jeden lub drugi coś od siebie skopiował? Czy może kupisz taki laptop/telefon jaki ci potrzebny w odpowiedniej cenie oraz specyfikacji?
Czy bank, który jako pierwszy wprowadził konto za zero złoty jest dziś dla Ciebie najlepszym, najpewniejszym, i najbardziej innowacyjnym bankiem, a pozostałe, które również miesiąc później zaoferowały zero złoty to dzieci w mgle kopiujące rozwiązania, innych ?

To są tylko luźne przykłady, których ktoś się może czepiać wedle swojego uznania.

Wystarczy spojrzeć na pierwszą lepszą firmę lub markę bez znaczenia na to jak duża jest. Każda kopiuje lub uczy się od innych.
Kopiowane są całe produkty, usługi czy też rozwiązania, pomysły, innowacje, teksty, hasła reklamowe, co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Żadna licząca się firma nie może sobie pozwolić na unoszenie się honorem w sytuacji, gdy np. konkurencyjna firma wymyśliła, zrobiła coś, co zostało pozytywnie przyjęte przez rynek. To byłby samobój, strzał w kolano, który mógłby przynosić więcej strat niż pożytku. Dobre rozwiązania są kopiowane i powielane przez innych, i jest to naturalne. Każda firma w odpowiednim momencie stara się wyjść na rynek z czymś innowacyjnym i my również to robimy.

Kolejna sprawa to użytkownicy, którzy piszą do nas „Czy możecie zrobić to tak jak tutaj? Bo jednak wole zarabiać u was ze względu na dobry kontakt” lub „Czemu Wy jeszcze tego nie macie?” lub „Zarabiam tutaj, ale jeśli zrobicie to lepiej, to jestem z Wami” itd.
Spójrz na to tak. Jesteśmy najmłodszym serwisem w odniesieniu do tych, z którymi nas porównujesz. Zrobiliśmy duże postępy przy stałym tempie rozwoju i wcale się nie zatrzymujemy. Prawdę mówiąc dopiero zaczynamy. Smile Nasz rozwój nie wpłynął na jakość kontaktu z partnerami, a użytkownicy mają o nas bardzo dobre opinie.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Enigmato - 09-06-2015 18:34

Oczywiście rozumiem Wasze powody, natomiast jeśli widzę, że jeden bank jest wyraźnym pionierem na rynku bankowości to go wybieram, niezależnie od tego jak idzie konkurencji, no bo jeśli mam do wyboru bank, który wprowadził konto za 0 i oferuje mi taką opcję i bank, który skopiował rozwiązanie konta za 0 i również mi je oferuje to wybór w moim mniemaniu jest więcej niż oczywisty.

Wiesz, większość serwisów stara się jakoś wyróżniać. I nie chodzi mi tutaj o programy, bo w serwisie, w którym zarabiam obecnie sam postulowałem wprowadzenie programów, które znajdowały się w tamtym czasie u konkurencji, a o kopiowanie rozwiązań, które pozwalały odróżniać serwisy od siebie, nadawały im jakiś charakter i pokazywały kierunek, w którym zmierzał serwis, a tutaj pojawia się serwis, który to kopiuje i cała magia pryska jak bańka mydlana.

Bardzo dziękuję ponadto za poważną odpowiedź i pełne zrozumienie intencji powyższego wpisu.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - selfie - 09-06-2015 18:41

Co takiego Mylead kopiuje? Nie wiem czy Ty poważnie zarabiasz na Prem-Sub ale sam Mylead oferuje programy których nie ma w innych serwisach więc teksty typu kopiujecie wszystko od innych są zupełnie nie trafione Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 09-06-2015 18:50

(09-06-2015 18:34)Enigmato napisał(a):  Oczywiście rozumiem Wasze powody, natomiast jeśli widzę, że jeden bank jest wyraźnym pionierem na rynku bankowości to go wybieram, niezależnie od tego jak idzie konkurencji, no bo jeśli mam do wyboru bank, który wprowadził konto za 0 i oferuje mi taką opcję i bank, który skopiował rozwiązanie konta za 0 i również mi je oferuje to wybór w moim mniemaniu jest więcej niż oczywisty.

Wiesz, większość serwisów stara się jakoś wyróżniać. I nie chodzi mi tutaj o programy, bo w serwisie, w którym zarabiam obecnie sam postulowałem wprowadzenie programów, które znajdowały się w tamtym czasie u konkurencji, a o kopiowanie rozwiązań, które pozwalały odróżniać serwisy od siebie, nadawały im jakiś charakter i pokazywały kierunek, w którym zmierzał serwis, a tutaj pojawia się serwis, który to kopiuje i cała magia pryska jak bańka mydlana.

Bardzo dziękuję ponadto za poważną odpowiedź i pełne zrozumienie intencji powyższego wpisu.

To fajnie że się rozumiemy Smile Mam nadzieje że jeszcze nie raz Cie pozytywnie zaskoczymy i sprawdzisz nas w praktyce. Do usłyszenia!


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - overlord25 - 10-06-2015 09:58

del