Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - selfie - 01-06-2015 12:52

Wprowadźcie jeszcze player który można w postaci HTML wkleić na stronę i będzie już git majonez Big Grin


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Voldir - 01-06-2015 17:02

Jest player iframe, ale niestety dalej leci czas w playerze Smile

Edit. 1500 post Big Grin


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - selfie - 01-06-2015 17:06

(01-06-2015 17:02)Voldir napisał(a):  Jest player iframe, ale niestety dalej leci czas w playerze Smile

Edit. 1500 post Big Grin

To nawet nie wiedziałem, będę musiał zobaczyć i sprawdzić Big Grin


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 01-06-2015 17:52

(01-06-2015 17:02)Voldir napisał(a):  Jest player iframe, ale niestety dalej leci czas w playerze Smile

Edit. 1500 post Big Grin

voldir możesz przypomnieć o jaki czas i w jakim programie chodzi ?


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - kukiz87 - 01-06-2015 19:57

Polecam mylead wszystkim ! zleciłem wyplate dziś ok 19 a chwile pózniej była juz zrealizowana!! kontakt z adminem to przyjemność ! przemiły facet , pomoże z każdym problemem !! działam na kilku serwisach ale to dosłownie mistrzostwo świata !!! Polecam wszystkim !!


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - selfie - 01-06-2015 21:05

(01-06-2015 19:57)kukiz87 napisał(a):  Polecam mylead wszystkim ! zleciłem wyplate dziś ok 19 a chwile pózniej była juz zrealizowana!! kontakt z adminem to przyjemność ! przemiły facet , pomoże z każdym problemem !! działam na kilku serwisach ale to dosłownie mistrzostwo świata !!! Polecam wszystkim !!

Ogarnij wykrzykniki pomimo to rzeczywiście polecam serdecznie Mylead- z chęcią pomogą na zadane pytania i szybko realizują płatności.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - piciaszek - 01-06-2015 21:18

Mimo, że zarabiam mikro sumy to i tak jestem w stanie (z czystym sumieniem) polecić ten serwis. Nie można przejść obojętnie obok takiej gamy programów i modelów płatności.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Voldir - 05-06-2015 16:44

(01-06-2015 17:52)MyLead.pl napisał(a):  
(01-06-2015 17:02)Voldir napisał(a):  Jest player iframe, ale niestety dalej leci czas w playerze Smile

Edit. 1500 post Big Grin

voldir możesz przypomnieć o jaki czas i w jakim programie chodzi ?

Pisałem o tym czasie w playerze w streamach, który sugeruje, że materiał zaraz się skończy. Odpisaliście, że pamiętacie, bo chyba nawet już to zgłaszałem. Zmieniliście playery i napisaliście, że Moja prośba została spełniona. Tutaj wychodzi na to, że jednak nie Big Grin


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 05-06-2015 17:58

(05-06-2015 16:44)Voldir napisał(a):  
(01-06-2015 17:52)MyLead.pl napisał(a):  
(01-06-2015 17:02)Voldir napisał(a):  Jest player iframe, ale niestety dalej leci czas w playerze Smile

Edit. 1500 post Big Grin

voldir możesz przypomnieć o jaki czas i w jakim programie chodzi ?

Pisałem o tym czasie w playerze w streamach, który sugeruje, że materiał zaraz się skończy. Odpisaliście, że pamiętacie, bo chyba nawet już to zgłaszałem. Zmieniliście playery i napisaliście, że Moja prośba została spełniona. Tutaj wychodzi na to, że jednak nie Big Grin

Czas został usunięty, pasek został i się przesuwa ponieważ wiele osób promuje również filmy ale na transmisjach stream bardzo często pasek postępu również nie pozostaje w tej samej pozycji więc nie powinno to wpływać niekorzystnie na konwersje. Najlepiej jeśli zrobisz test i sam ocenisz, obecnie wielu partnerów promuje z zadowalającymi wynikami. W ostateczności dodamy w konfiguracji jako opcje "zatrzymanie paska postępu"


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Voldir - 05-06-2015 18:22

No właśnie chodzi mi o pasek, a nie o czas. Źle się po prostu wyraziłem. Mój błąd. Najbardziej interesuje mnie iframe. Znaczna jest różnica w konwersji między screenem z przekierowaniem, a wrzuconym playerem w iframe?

Edit.
Drugie pytanko. Wg. Was lepiej konwertują suby czy premium pod streamy?