Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - gutek126p - 25-05-2015 14:21

Testowałem wasz serwis nie podobają mi się odnowienia jeżeli w serwisie są odnowienia każdy wasz pracownik powinien wiedzieć ile osób zapisało się do subskrypcji ile osób ma aktywną subskrypcję

Pytanie mam do zarabiających na myled dostał ktoś więcej niż 5 odnowień w ciągu dnia


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 25-05-2015 14:31

(25-05-2015 14:21)gutek126p napisał(a):  Testowałem wasz serwis nie podobają mi się odnowienia jeżeli w serwisie są odnowienia każdy wasz pracownik powinien wiedzieć ile osób zapisało się do subskrypcji ile osób ma aktywną subskrypcję

Pytanie mam do zarabiających na myled dostał ktoś więcej niż 5 odnowień w ciągu dnia

Pracownicy wiedzą, a chyba miałeś na myśli siebie czyli partnera Smile
To akurat żaden problem i wdrożymy na nowym systemie takie statystyki. Z pewnością wiele osób to doceni a my unikniemy chociaż części wiadomości z zapytaniami o poprawność usług.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - namo - 25-05-2015 14:33

(25-05-2015 13:28)MyLead.pl napisał(a):  możesz się zapisać z jakiegoś numeru

Odpowiedź w stylu #CoNaToBronek :-)


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 25-05-2015 14:56

(25-05-2015 14:33)namo napisał(a):  
(25-05-2015 13:28)MyLead.pl napisał(a):  możesz się zapisać z jakiegoś numeru

Odpowiedź w stylu #CoNaToBronek :-)

Namo, a co tu ma Bronek wspólnego ?
Pomyliłeś się z tym przykładem. Wy sprawdzacie nas,my sprawdzamy w ten sam sposób agregatora,operatorów. Jeśli nie ufasz,nie jesteś pewien to wykorzystujesz takie możliwości jakie masz a więc zapisujesz się do usługi od czasu do czasu i testujesz.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - gutek126p - 25-05-2015 16:49

"To akurat żaden problem i wdrożymy na nowym systemie takie statystyki."
wdrążycie do w system będziecie liderem serwisów z opcją subskrypcji odnawialnej Smile choć mała ta stawka 2.5 :/


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 28-05-2015 10:01

(25-05-2015 16:49)gutek126p napisał(a):  "To akurat żaden problem i wdrożymy na nowym systemie takie statystyki."
wdrążycie do w system będziecie liderem serwisów z opcją subskrypcji odnawialnej Smile choć mała ta stawka 2.5 :/

Statystyki zostały już dodaneSmile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - kesn_ - 28-05-2015 13:07

Polecam serwis Wink


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - gerdi - 28-05-2015 13:32

kosz


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 31-05-2015 09:12

Dwa nowe programy już w panelu ! Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 01-06-2015 12:23

(25-05-2015 16:49)gutek126p napisał(a):  "To akurat żaden problem i wdrożymy na nowym systemie takie statystyki."
wdrążycie do w system będziecie liderem serwisów z opcją subskrypcji odnawialnej Smile choć mała ta stawka 2.5 :/

Nie dostaliśmy od Ciebie żadnej informacji zwrotnej po wprowadzeniu statystyk, czy teraz jesteś zadowolony ?Smile