Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: MyLead - informacje o serwisie & ogólna dyskusja (/Temat-MyLead-informacje-o-serwisie-ogolna-dyskusja-93611)



RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 19-05-2015 22:23

(19-05-2015 14:28)Majka napisał(a):  Jakie programy planujecie wprowadzić w pierwszej kolejności?

Smile

Gotowych już 10 sztuk Smile
Do piątku 2 playery oraz pliki, jeśli starczy czasu to będzie mała niespodzianka.

@[patulsky1337] pamiętamy o TobieSmile

(19-05-2015 21:50)piciaszek napisał(a):  Przydałby się jakiś nowy typu quiz.

Chcę się również pochwalić, że na odnowieniach na MyLead wyszedłem na plus w porównaniu do LeadMore. Wink

Podaj więcej szczegółów na priv odnośnie programu. Dodamy taki jaki Ci potrzebny.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Voldir - 19-05-2015 22:27

A jest możliwość, żebyście zmienili troszkę programy streamowe? Chodzi konkretnie o ten pasek, który wskazuje że materiał zaraz się "skończy", że się tak wyrażę.


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 19-05-2015 22:31

(19-05-2015 22:27)Voldir napisał(a):  A jest możliwość, żebyście zmienili troszkę programy streamowe? Chodzi konkretnie o ten pasek, który wskazuje że materiał zaraz się "skończy", że się tak wyrażę.

Mamy zapisane już takie zadanie, chyba to nawet Ty zgłaszałeś. Zmieniamy teraz playery więc i to ruszymySmile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Voldir - 19-05-2015 22:35

Ja mam lekką sklerozę, więc nie dziwcie mi się, jeśli już o to prosiłem Big Grin Będę bardzo zobowiązany takimi zmianami Smile hehe
Bardzo fajnie by było, gdyby udało Wam się to wprowadzić do weekendu. Trzymam kciuki Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - adis663 - 19-05-2015 22:44

Wszystko OKEJ! Wpłata expresowa Cool
Polecam wszystkim Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 19-05-2015 22:44

(19-05-2015 22:35)Voldir napisał(a):  Ja mam lekką sklerozę, więc nie dziwcie mi się, jeśli już o to prosiłem Big Grin Będę bardzo zobowiązany takimi zmianami Smile hehe
Bardzo fajnie by było, gdyby udało wam się to wprowadzić do weekendu. Trzymam kciuki Smile

Nam również na tym zależySmile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Terrorak - 20-05-2015 10:13

Jak podaje w streamie link z YT to typowo widać w prawym dolnym rogu YOUTUBE przy odtwarzaniu, zrobcie cos z tym Big Grin


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - Voldir - 20-05-2015 10:44

Kup sobie hosting i wrzucaj filmiki z końcówką mp.4 z którymi zrobisz co będziesz chciał i na dodatek bez loga YT Smile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - MyLead.pl - 20-05-2015 11:42

@[patulsky1337] Szpieg poprawiony.
@[Terrorak] działamy już nad tym, możesz również skorzystać z rady voldiraSmile


RE: MyLead.pl - Subskrypcje SMS ! Brakuje Ci kasy ? Zacznij zarabiać razem z nami ! - patulsky1337 - 20-05-2015 11:49

Jest super, dziękuje, że się za to wzięliście Big Grin